Wynajmij
ogrodzenie
online

Kontenery pracownicze i ich znaczenie na placu budowy

Kontenery pracownicze
2022-11-27 Łukasz Kamiński

Jakie są podstawowe kontenery pracownicze?

Kontenery pracownicze są poszukiwane przez wielu przedsiębiorców w całym kraju. Szczególną popularnością cieszą się one wśród przedstawicieli firm budowlanych.

Nie ma się co dziwić skoro sezon budowlany trwa bardzo często przez cały rok i trzeba zadbać o komfort personelu. Na wiele terenach przeznaczonych pod inwestycje kontenery socjalne zastępują tradycyjne biura, szatnie czy pomieszczenia, gdzie można wypocząć. Poprawiają one wydajność i zwiększają poziom zadowolenia personelu. Z uwagi na zmienność warunków pogodowych często są one wręcz nieodzowną częścią zaplecza socjalnego. Wśród kontenerów pracowniczych dominują przede wszystkim:

Kontenery socjalne wynajem

  • Kontenery biurowekontenery pracownicze mogą mieć charakter biurowy. Tego typu pomieszczenie mobilne wygląda w taki sposób, że składa się ono z kilku mniejszych pomieszczeń, w których pracuje kadra inżynierska. Kontenery biurowe są zazwyczaj wyposażone w toaletę i kuchnię, w której można podgrzać posiłki lub zagotować wodę.
  • Kontenery magazynowe – budownictwo to branża, która stawia na wysoki stopień zmechanizowania. Sprzęt budowlany może kosztować fortunę, a niektóre z maszyn lub narzędzia dla pracowników muszą być schowane. Pozwala to unikać drogich napraw urządzeń, kradzieży i innych niepowołanych działań. Kontenery magazynowe nadają się do tej roli idealnie. Ich wynajem daje możliwość zabezpieczenia tego co najcenniejsze w danej organizacji.
  • Kontenery łazienkowe – każda budowa musi być wyposażona w toaletę przenośną lub kontenery łazienkowe. Dzięki temu pracownicy mogą zachować odpowiedni poziom higieny oraz dyskretność przy załatwianiu podstawowych potrzeb fizjologicznych. Kontenery łazienkowe mogą być wyposażone jedynie w zbiorniki pozycji siedzącej, pisuary i umywalki, ale spotyka się też takie pomieszczenia, które zawierają prysznice.
  • Kontenery mieszkalne – w dzisiejszym świecie kluczową rolę odgrywa zachowanie odpowiedniego poziomu kosztów. Każdy przedsiębiorca dąży do tego, aby wydatki na kwestie niezwiązane bezpośrednio z inwestycją były jak najniższe. Dlatego też, niekiedy przedsiębiorstwa budowlane poszukują kontenerów mieszkalnych. Omawiana grupa posiada podobnie jak kontenery biurowe własne ogrzewanie, ale także łóżka do spania i szafki w celu ułatwienia egzystencji przebywających w nich osób.

Nasza firma posiada w swojej ofercie wszystkie typu kontenerów pracowniczych.

 

Kontenery pracownicze
Kontenery pracownicze na budowy i inwestycje

Zobacz także: