Wynajmij
ogrodzenie
online

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Jak kupić pojemniki na odpady (FAQ) ?

Pojemniki na odpady można kupić za pośrednictwem Internetu. Wystarczy skorzystać z oferty jaką zamieściliśmy w naszym sklepie online lub nawiązać z nami kontakt telefoniczny. W przypadku instytucji takich jak szkoły, żłobki, przedszkola, urzędy i organizacje pożytku publicznego możliwe jest wystawienie faktur z odroczonym terminem płatności. We wszystkich innych przypadkach obowiązuje Państwa przedpłata. 

2. Jak szybko otrzymam pojemniki na odpady ?

Pojemniki na odpady wysyłane są w przeciągu 48 godzin od dnia złożenia stosownego zapotrzebowana. Oznacza to, że w przeciągu 2 dni roboczych dotrą one pod wskazany adres. Przy transporcie koszy na śmieci korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich, a czasami także prywatnych przewoźników. Jeśli więc nie zdarzą się żadne nieprzewidziane sytuacje to zbiorniki na nieczystości zagoszczą na waszych posesjach w przysłowiowym „mgnieniu oka”.

3. Czy pojemniki na odpady spełniają kryteria normy PN:EN 840-1 ?

Tak, oczywiście. Sprzedawane przez nas pojemniki są zgodne z normą PN:EN 840-1. Dzięki powyższemu macie Państwo pewność, że będą one pasować pod urządzenia zasypowe wszystkich śmieciarek. Kupując kosze do śmieci u sprawdzonego dostawcy, macie Państwo gwarancje, że pieniądze nie zostaną wyrzucone w przysłowiowe błoto. Nasze zbiorniki na nieczystości doskonale zdają egzamin w tzw. „środowisko produkcyjnym” i są chętnie nabywane przez przedsiębiorstwa komunalne.

4. Jakie kolory pojemników posiadacie w swojej ofercie ?

Wszystkie kosze do śmieci posiadają kolorystykę zgodną z obowiązującym prawodawstwem. Klienci, którzy się w nie zaopatrzą nie muszą mieć więc obaw, że ich śmieci nie zostaną odebrane przez danego przewoźnika. Klienci naszej firmy mogą wybierać spośród dostępnej palety barw. W ciągłej sprzedaży mamy zbiorniki koloru zielonego, niebieskiego, czarnego, żółtego i brązowego.

5. Czy pojemniki na odpady na odpady są fabrycznie nowe ?

W chwili obecnej możemy Państwu zaproponować jedynie nowe kosze na śmieci. Taki stan rzeczy jest pokłosiem sytuacji epidemiologicznej i wysokiego kursu Euro. Nie mniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby ich cena była jak najatrakcyjniejsza. Dysponujemy zbiornikami pochodzącymi od renomowanych dostawców takich jak: Europlast, Otto czy Jestic. Zapraszamy do nawiązania z nami trwałej kooperacji i korzystania z rabatów przy większych zakupach.

 

FAQ - pytania i odpowiedzi
FAQ – pytania i odpowiedzi