Wynajmij
ogrodzenie
online
przekazywanie dyspozycji online 400x350 - Przekazywanie dyspozycji na odległość
2020-11-07 Łukasz Kamiński

Przekazywanie dyspozycji na odległość to temat, który jeszcze do niedawna uchodził za totalna egzotykę. Nie ma w tym nic dziwnego skoro nie było w zasadzie takiej potrzeby.

Pandemia koronawirusa jednak rządzi się swoimi prawami i wiele firm komunalnych musi przestawić się na zdalny tryb pracy. Przy dużym rozproszeniu i bogatym wachlarzu usług jest to nie lada wyzwaniem. Przesyłanie każdorazowo dokumentów wywozowych w formacie MS Word czy MS Excel nie należy do najprzyjemniejszych. Po pierwsze bywa zawodne, a po drugie sprawia, że ciężej jest rozliczyć miesiąc co w efekcie powoduje szereg strat finansowych. W sukurs Państwa potrzebom przychodzi platforma odpadowa Waste24. Nasze oprogramowanie działa w trybie online i pozwala na zarządzanie zespołem pracowników na odległość. Dzięki wykupieniu dostępu do naszego narzędzia możecie Państwo:

Jak przekazywać dyspozycje na odległość ?

  • Wysyłać zlecenia do brygad wywozowych w czasie rzeczywistym – przekazywanie dyspozycji na odległość odbywało się kiedyś za pośrednictwem rozmowy telefonicznej. Taki sposób ma swoje wady oraz zalety. Do tych pierwszych należy z pewnością brak możliwości przekazania kierowcy dokumentu na którym klient mógłby potwierdzić odbiór odpadów czy serwis toalety. Dzięki oprogramowaniu Waste24 eliminowane są tego typu bolączki, a sam produkt pozwala na zdalne przekazanie zlecenia i pobranie podpisu od klienta. Poprzez zastosowanie aplikacji Android będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze wysiłki nie pójdą na marne.
  • Ewidencjonować zlecenia – w czasie kiedy dyspozytorzy komunalni pracują częściowo w domu, a częściowo w firmie wiele zleceń może zostać nieprzypisanych do konkretnego klienta. Każdy niepotrzebny lub nie zafakturowany kurs to jednak strata dla Państwa przedsiębiorstwa. Oprogramowanie Waste24 sprowadza ten problem do minimum, gdyż wszystkie poczynania Waszego personelu są archiwizowane poprzez przypisywanie im odpowiednich statutów.
  • Układać trasówki – przekazywanie dyspozycji na odległość to także konieczność układania trasówek, a w razie potrzeby ich powielania. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy Waste24 o możliwość dodawania kursów harmonogramowych dla śmieciarek i hakowców. Z naszym oprogramowaniem, będziecie mieli Państwo większą kontrolę nad majątkiem, a Wasze usługi będzie charakteryzować wysoki poziom.

 

Oprogramowanie do przekazywania dyspozycji
Oprogramowanie do przekazywania dyspozycji