Wynajmij
ogrodzenie
online
zarzadzanie online 400x350 - Zarządzanie w trybie zdalnym
2020-04-08 Łukasz Kamiński

Zarządzanie w trybie zdalnym to prawdziwe wyzwanie, które stanęło przed przedstawicielami wielu firm. Branża komunalna nie jest tu żadnym wyjątkiem. Przekazywanie poleceń, analiza procesów i planowanie z perspektywy zacisza domowego nie zawsze jest skuteczne, o ile nie ma wsparcia ze strony odpowiednich narzędzi.

Daje się to odczuć zwłaszcza w gospodarce odpadami. Na szczęście są rozwiązania, które mogą pomóc Państwu przetrwać trudny czas pandemii. Oprogramowanie Waste24 pozwala na zautomatyzowanie pracy dyspozytorów w firmach zajmujących się wywozem śmieci i wynajem toalet. Jego nowa wersja to „prawdziwy kombajn”, który zawiera moduły niezbędne w pracy logistyków. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru solucji, która przyda się nie tylko w tym wyjątkowym czasie, ale i w przyszłości. Produkt, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować zawiera takie elementy jak:

Zarządzanie w trybie zdalnym w Waste24

  • Moduł do przygotowywania dyspozycji – zarządzanie w trybie zdalnym to przede wszystkim codzienne przygotowywanie list zawierających polecenia dla kierowców i ich pomocników. Nowy Waste przetrzymuje je „w chmurze” i pozwala na pracę kilku osób w tym samym momencie. Dzięki powyższemu ogranicza się nie tylko potrzebę wzajemnego kontaktu, ale i zbędnych połączeń telefonicznych. Jeden członek Państwa zespołu, wie co zaplanował drugi i jakie są aktualnie Państwa moce przerobowe.
  • Moduł do inwentaryzacji – zarządzanie w trybie zdalnym to także potrzeba ciągłego kontrolowania zasobów. Może się bowiem okazać, że kiedy wszystko wróci do normalności Państwa majątek będzie mocno uszczuplony za sprawą braku odpowiedniej kontroli. Waste24 eliminuje potrzebę sporządzania żmudnych notatek. Pojemnik lub kabina WC są zawsze widoczne na specjalnie przygotowanych mapach, a kalendarz przypomina o potrzebie ich serwisu lub zabrania.
  • Terminarz prac – podstawą dobrze zaplanowanych robót jest odpowiednie sparowanie posiadanych środków z potrzebami klientów. Fakt ten jest szczególnie widoczny przy dzierżawieniu kontenerów na gruz i śmieci z budowy. Każdy z Państwa chciałby, aby rotowanie nimi zapewniało jak największy przypływ gotówki. Waste24 pomoże Państwu w zoptymalizowaniu wszelkich działań związanych z przyjmowanymi zleceniami. Kolorowy kalendarz daje sposobność do wglądu w bieżące zapotrzebowanie na Państwa usługi.
  • Dwie aplikacje na Androida – zarządzanie w trybie zdalnym może odbywać się bez zużywania papieru. Zadania dla pracowników brygad wywozowych można przekazać poprzez wysłanie ich na telefon komórkowy z system Android. Państwa dyspozytor może je hierarchizować i przypisywać im odpowiednie priorytety ważności. Po wykonaniu danej pracy jej rezultat będzie dla Państwa widoczny w postaci komunikatu na ekranie monitora. Z naszym  oprogramowaniem zarządzanie firmą komunalną przypomina wyrafinowaną strategię, która jest prowadzano w czasie rzeczywistym. Uzupełnieniem aplikacji do dyspozycji jest Inwentaryzator. Z jego pomocą kierowca może nanieść na mapy Google dane o położeniu danego kontenera lub toalety.

 

Zarządzanie w trybie zdalnym z Waste24
Zarządzanie w trybie zdalnym z Waste24

 

W tym trudnym dla nas okresie proponujemy Państwu zakup dostępu do platformy Waste24 w bardzo korzystnej cenie. Gwarantujemy, że nasze oprogramowanie przyda się nie tylko teraz, ale i w czasie tzw. „pokoju”. Z naszych doświadczeń wynika, że nauka obsługi produktu nie powinna przekroczyć kilkudziesięciu minut i może odbyć się online. Software można nie tylko dowolnie modyfikować, ale i uzupełnić go o brakujące Państwu elementy.

Waste24 nie wymaga pracy w specjalnym środowisku. Każdy z Was może się z nim połączyć za sprawą przeglądarki Internetowej z dowolnego komputera na świecie. W chwili obecnej nie ma na rynku produktu, który mógłby go w jakikolwiek sposób zdystansować.