Wynajmij
ogrodzenie
online
wystawianie kart bdo 400x350 - Wystawianie kart BDO
2021-12-10 Łukasz Kamiński

Wystawianie kart BDO to temat, który warto poruszyć z uwagi na szereg aspektów. Pierwszy i podstawowy z nich to fakt, że wystawianie dokumentów takich jak KPO czy KPOK jest obowiązkowe dla osób, które prowadzą swoje własne firmy.

Drugim jest oczywiście stopień uciążliwości, który wiąże się z tym, że przygotowanie wymaganych papierów kosztuje sporo czasu. Fakt ten jest zauważalny przede wszystkim dla branży komunalnej oraz firm działających w budownictwie. Jeśli więc stajecie Państwo przed koniecznością częstej pracy z BDO to warto ją sobie ułatwić. Jednym z narzędzi, które na pewno podołają Państwa oczekiwaniom jest Waste24. Wspomoże on Państwa pracę w takich obszarach jak:

Wystawianie kart BDO i nie tylko

  • Tworzenie dokumentówwystawianie kart przekazania odpadów wiąże się z koniecznością ciągłego logowania do portalu BDO. Czynność ta jest czasochłonna i zajmuje nieraz kilka minut. Przy użyciu Waste24 czas ten ulega skróceniu, co przekłada się na komfort pracy. Nasze oprogramowania pozwala wybrać kontrahentów z którymi prowadzicie Państwo stałą kooperację i przypisać ich „na stałe” do odpowiednich rubryk, które dotychczas trzeba było każdorazowo wypełniać. Ułatwienie o którym mowa powoduje także wyraźny spadek błędnie wystawionych dokumentów.
  • Kopiowanie kart przekazania odpadówwystawianie kart przekazania odpadu jest czynnością, która jest raczej mozolna i mało komu sprawia przyjemność. Jeśli więc szukacie Państwo sposobu, aby raz wystawiony dokument powielać wielokrotnie to z pomocą może przyjść Waste24. Software pozwala na wykonywanie kopii papierów środowiskowych i przenoszenie ich na dowolnie wybrane daty.
  • Pomoc przy sprawozdaniach – wytwórcy odpadu, a także firmy, które transportują śmieci, muszą wywiązywać się z obowiązku sprawozdawczości. Ten ostatni wiąże się z koniecznością pracy na dużej ilości danych. Waste24 umożliwia eksport wpisów zgromadzonych w portalu BDO do arkusza MS Excel. Dzięki powyższej możliwości maleje konieczność spędzania wielu godzin przed ekranem komputera i sprawdzania informacji na temat wagi, czy kodów odpadu. Waste24 posiada zatem oprócz funkcji czysto logistycznych także wiele innych możliwości, które ułatwiają gospodarkę odpadami jako całość.

 

Wystawianie kart BDO
Wystawianie kart BDO