Wynajmij
ogrodzenie
online
w czym pomaga oprogramowanie komunalne 400x350 - W czym pomaga oprogramowanie komunalne ?
2021-12-04 Łukasz Kamiński

Wiele osób zastanawia się w czym pomaga oprogramowanie komunalne. Nie ma się co dziwić skoro tego typu rozwiązania to pewnego rodzaju nowość.

Inwestycja w określony software zawsze może się wiązać z tego typu wątpliwościami. W końcu na zakup licencji wydaje się określone środki finansowe i warto, aby mogły one zaprocentować. A, że Waste24 jest systemem, którego wdrożenie wpływa na szereg aspektów, warto omówić najważniejsze z nich. Do obszarów, które może wspomóc nasz software zaliczyć możemy:

W czym pomaga oprogramowanie komunalne ?

  • Reklamacje – aby odpowiedzieć na pytanie, w czym pomaga oprogramowanie komunalne, warto skupić się na potrzebach Państwa klientów. Podobnie jak w innych branżach oczekują oni nienagannej obsługi. W przypadku dużego wachlarza usług i wielu informacji nad którymi trzeba zapanować proces reagowania na ich potrzeby jest utrudniony. Waste24 wspomoże Was w tym zagadnieniu poprzez prowadzenie rejestru usług oraz śledzenie ich statutów. Odbiorca, który skontaktuje się z Waszą firmą od razu uzyska odpowiedź, kiedy zostanie obsłużony.
  • Gospodarka magazynowa – majątek firmy zajmującej się wywozem odpadów jest zazwyczaj dość okazały. Składają się na niego nie tylko pojazdy, ale również kontenery i pojemniki. Te pierwsze mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie trzeba więc nikogo przekonywać, że aby płynnie nimi rotować ważne są bieżące informacje na temat ich rozlokowania i planowanego powrotu na magazyn. Waste24 wizualizuje wszystkie dane na temat ich położenia na mapach Google w tzw. „czasie rzeczywistym”. Poprawia się przez to dostępność kontenerów oraz możliwość ich wynajmów.
  • Finanse – jeśli dana firma komunalna musi wystawić kilka tysięcy faktur w skali miesiąca to o części z nich może najzwyczajniej zapomnieć. Z Waste24 takie rzeczy się nie wydarzą, gdyż nasz system do każdego zlecenia tworzy automatycznie dokumenty rozliczeniowe. Oznacza to, że nie ma możliwości, aby przy danej usłudze nie uwzględniać przychodów. Z oprogramowaniem komunalnym polepszycie Państwo wskaźniki ekonomiczne, które poprawią rentowność całego przedsięwzięcia. Z pewnością zwrócą się przez to nakłady, które firma musi ponieść na opłatę abonamentową.

 

W czym pomaga oprogramowanie komunalne
W czym pomaga oprogramowanie komunalne ?