Wynajmij
ogrodzenie
online
plyn do dezynfekcji podłog 400x350 - Płyn do dezynfekcji podłóg
2020-02-07 Łukasz Kamiński

Płyn do dezynfekcji podłóg to nasz nowy środek, który doskonale sprawdzi się w okresie wzmożonego zagrożenia koronawirusem. Produkt dostępny jest a naszym sklepie online i można go kupić za pośrednictwem Internetu. Disinfect składa się w 99 % z alkoholu etylowego, który jest całkowicie skażony i nie nadaje się do spożycia. Nabyć mogą go osoby z całej Polski. Nasz środek doskonale sprawdzi się przy dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni. Opakowanie o pojemności 5 litrów sprawi, że jednostkowy koszt odkażenia danego miejsca nie nadwyręży Państwa budżetu. W chwili obecnej środek sprzedajemy w sprzedaży wysyłkowej i nie jest możliwy jego odbiór osobisty. Płyn do dezynfekcji podłóg to przede wszystkim:

Płyn do dezynfekcji podłóg i innych powierzchni przeciwko wirusom i bakteriom – sklep z alkoholem etylowym 

  • Najlepsza cenapłyn do dezynfekcji podłóg nie kosztuje tyle co chemia, która jest sprzedawana w serwisach aukcyjnych i na różnych portalach ogłoszeniowych. Dodatkowo posiada on sprawdzony skład, którego główny składnik ma potwierdzone działanie przy zwalczaniu wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów. Starczy powiedzieć, że właściwości alkoholu etylowego są doceniane nie tylko przez Polaków, ale również innych mieszkańców naszego globu. Przy okazji epidemii COVID-19 jego właściwości docenili nawet Japończycy, wykupując niemal całe zapasy rodzimego spirytusu.
  • Niski koszt dostawy – płyn do dezynfekcji podłogi, który jest sprzedawany przez Internet, może zabrzmieć nieco egzotycznie. Wydaje się tak jednak tylko z pozoru. Dzięki, umowom, które mamy podpisane z firmami kurierskimi koszty jego dostawy to jedyne 15 PLN. Biorąc pod uwagę, że sam środek jest bardzo konkurencyjny cenowo to nie zapłacicie za niego znaczących kwot. Disinfect to najlepsze przełożenie jakości w stosunku do ponoszonych wydatków.
  • Szybki i łatwy zakup – nasz sklep Internetowy umożliwia szybkie i wygodne kupienie płynu do dezynfekcji powierzchni. Cała operacja trwa niecałe dwie minuty, a sam towar dotrze do Państwa przed upływem 5 dni. Nas zakupy wystawiamy faktury VAT, które dostarczane są w wersji elektronicznej.

 

Płyn do dezynfekcji podłóg
Płyn do dezynfekcji podłóg

 

Zapraszamy do kupna płynu dezynfekującego oraz innych produktów przydatnych w osłabianiu zgubnego wpływu koronawirusa. Pełna oferta handlowa znajduje się tutaj.