Wynajmij
ogrodzenie
online
pojemniki na odpady uzywane 400x350 - Nowe pojemniki PA 1100
2019-06-04 Łukasz Kamiński

Pojemniki PA 1100 to nasza oferta z zakresu koszy na śmieci, które mają objętość 1,1 M3. Nasze zbiorniki są w całości nowe i można je nabyć w podstawowych tonacjach kolorystycznych. Każdy z pojemników, który Państwu oferujemy został wyprodukowany przez renomowanych wytwórców i jest trwały oraz solidny.

Nasze śmietniki wyposażone są w układ jezdny, który składa się z 4 kółek oraz hamulców. Zdają one egzamin w zabudowie wielolokalowej i we wszystkich tych miejscach, gdzie powstają znaczne ilości odpadów. Odpady.org sprzedają swój towar wprost z magazynu zlokalizowanego na terenie Grudziądza oraz za pośrednictwem Internetu. Zapewniamy jednorazową dostawę 3 koszy na śmieci w cenie pojedynczej opłaty transportowej. Nasze pojemniki można kupić online, a do ich największych walorów zaliczyć możemy:

Nowe pojemniki PA 1100

  • Wygląd i estetykę pojemniki PA 1100 są fabrycznie nowe i nie noszą żadnych śladów użytkowania. Ich zakup to doskonały wybór dla zarządców nowo powstałych nieruchomości i właścicieli hoteli oraz pensjonatów. Kosze do nieczystości z naszego sklepu online nie zakłócą charakteru i Państwa nieruchomości i będą stanowić komfortową przestrzeń do składowania wszelkiego rodzaju nieczystości.
  • Konkurencyjną cenępojemniki 1100 litrowe można nabyć w rozsądnych cenach. Taki stan rzeczy sprawia, że są one doskonałą alternatywą do mniejszych zbiorników, których trzeba kupić więcej. Nasze kosze do śmieci sprzedajemy do wszystkich miejscowości w kraju. Ich dowóz pod wskazane miejsce wykonywany jest poprzez zaangażowanie wyspecjalizowanych firm kurierskich. Każdy ładunek jest odpowiednio zabezpieczony i nie istnieje ryzyko jego uszkodzenia podczas transportu.
  • Odpowiednią kolorystykę – jedną z kluczowych kwestii przy wyborze kosza na śmieci powinna być jego kolorystyka. Każda z barw mówi bowiem co innego, na temat jego przeznaczenia. W przypadku czarnych pojemników PA 1100 są to odpady zmieszane. Nasze kosze spełniają wymogi ustawowe oraz normę PN:EN 840. Na Państwa indywidualne życzenie dostępne są także zbiorniki w innej palecie kolorystycznej, które służą do zbierania plastiku, papieru, szkła lub bio. Zapraszamy do wyboru naszej firmy jako dostawcy sprawdzonych rozwiązań odpadowych.
Pojemniki 1100 litrowe
Pojemniki 1100 litrowe