Wynajmij
ogrodzenie
online
mycie rak 400x350 - Mycie rąk sprzyja zachowaniu higieny
2020-03-27 Łukasz Kamiński

W czasie epidemii Koronawirusa życie wielu z nas nabrało zupełnie innego wymiaru. Ludzie ograniczyli swoje kontakty do niezbędnego minimum, a wielu pracowników firm przeszło w tryb zdalny. Ze wszystkich stron jesteśmy bombardowani informacjami o tym jak ważne jest mycie rąk i zachowanie podstawowych zasad kontaktu.

W duchu tym my również chcielibyśmy przypomnieć dlaczego warto o siebie zadbać w tym jakże trudnym okresie. Sklep z pojemnikami na odpady wprowadził do swojej oferty wiele produktów, które stanowią jego czasową ekspozycję. W czasach, gdy trudno jest je zakupić transakcje Internetowe są dla wszystkich z Państwa sporym udogodnieniem. W kwestii dezynfekcji swoich dłoni mamy Państwu do zaoferowania takie produkty jak:

Mycie rąk to podstawa do zachowania higieny

  • Alkohol etylowy skażony – zalety alkoholu w dezynfekcji rąk omawialiśmy szerzej w niniejszym artykule. Starczy powiedzieć, że jak dotąd ludzkość nie wymyśliła w tym obszarze wielu lepszych substancji. Alkohol doskonale zabija bakterie i rozrywa struktury łańcuchów białkowych wirusów. W e – sklepie dostępne są butelki o różnych pojemnościach. Średni czas realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych.
  • Ściereczki we wiaderku do nasączania alkoholem – mycie rąk alkoholem bywa trudne ze względów technicznych. Wzięcie do rąk roztworu w opakowaniu o ciężarze kilku kilogramów jest technicznie niemożliwe zwłaszcza dla kobiet i dzieci. Dlatego też oferujemy Państwu znacząco lepsze rozwiązanie. Chusteczki ProfiSauber WET SET 250 doskonale spisują się nie tylko w domu, ale Państwa miejscu pracy. Link do produktu znajduje się w tym miejscu.
  • Antybakteryjne mydło w płynie do rąk z glicerynąmycie rąk mydłem to jedna z podstawowych czynności, która powinniśmy powtarzać co najmniej kilkanaście razy dziennie. Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że powinniśmy mieć do tego odpowiedni środek. W ofercie sklepu prowadzonego przez naszą firmą pojawiło się antybakteryjne mydło w płynie do rąk, które sprzedawane jest w 5 litrowych opakowaniach. Dzięki zakupowi większej partii mydła oszczędzacie Państwo swoje środki finansowe, uzyskując niższy koszt jednostkowy jednokrotnego napełnienia dozownika. Antybakteryjne mydło można kupić online tutaj.

 

Mycie rąk sprzyja zachowaniu zasad higieny
Mycie rąk sprzyja zachowaniu zasad higieny