Wynajmij
ogrodzenie
online
integracja z bdo 400x350 - Integracja z BDO
2021-11-18 Łukasz Kamiński

Wiele osób, które rozważa zakup oprogramowania Waste24 zastanawia się jakie korzyści mogą pojawić się w związku z jego użytkowaniem. W końcu opłata licencyjna za użytkowanie systemu to dodatkowy koszt, który powinien mieć uzasadnienie.

I choć przedstawiliśmy już szereg argumentów, które zapewne przemawiają do wyobraźni osób decyzyjnych w firmach komunalnych to nie zaszkodzi skupić się na temacie pod tytułem: integracja z BDO. Obsługa tego systemu zajmuje bowiem sporo czasu, który można przeznaczyć na obsługę klienta lub lepsze planowanie tras. Waste24 rozwiązuje wszystko to co najbardziej uciążliwe podczas pracy w Bazie Danych Odpadowych. Do kluczowych kwestii w tej materii należy:

Integracja z BDO – nasze możliwości

  • Przygotowywanie kart przekazania odpaduintegracja z BDO nie byłaby zakończona sukcesem, gdyby nie fakt że Waste24 dobrze radzi sobie z przygotowywaniem kart przekazania odpadu oraz kart przekazania odpadów komunalnych. Użytkownicy mogą zatem bez przeszkód przygotować odpowiednie dokumenty, a także je edytować czy też utworzyć z nich odpowiednie schematy. Tym sposobem korzystanie z oprogramowania jest wygodne i pozwala zaoszczędzić cenne godziny. Pobranie gotowych papierów możliwe jest z poziomu systemu i bez konieczności logowania się do Bazy Danych Odpadowych.
  • Korekta masyintegracja z BDO obejmuje także korektę odrzuconych kart przekazania odpadu, co sprawia że w dowolnym momencie wiadomo ile danego rodzaju odpadu wiozły Państwa samochody i dlaczego dany dokument wymaga poprawa. Taki stan rzeczy powoduje, że niezatwierdzone karty przekazania odpadu nie zalegają na Państwa koncie w Bazie Danych Odpadowych i panuje tym samym większy porządek w dokumentacji.
  • Pozyskiwanie danych do sprawozdawczościintegracja z BDO przyda się nie tylko logistykom wywozu odpadów, ale i osobom, na których spoczywa obowiązek sprawozdawczości. Przy pomocy oprogramowania Webowego pozyskają one niezbędne dane i zajmie to jedynie parę chwil. Waste24 sprawi, że praca z Bazą Danych Odpadowych będzie o wiele wygodniejsza, a przygotowywane raporty rzetelniejsze. Nasze narzędzie pozwala na eksport danych do arkusza kalkulacyjnego, a następnie ich dowolną analizę.

 

Integracja z BDO
Integracja z BDO – korzyści przy zastosowaniu

 

Zapraszamy do wypróbowania Waste24 przez miesiąc za darmo i kontaktu z naszą firmą. Oprogramowanie dostępne jest online i nie wymaga instalacji