Wynajmij
ogrodzenie
online
innowacje w gospodarce odpadami 400x350 - Innowacje w gospodarce odpadami
2019-10-03 Łukasz Kamiński

Gospodarka odpadami to branża, która jest przez wielu używana za dość siermiężną. Wpływ na taki stan rzeczy ma bardzo wiele czynników. Od trudnego kontaktu z wykonawcami prac wywozowych aż po machinę urzędniczą, która koordynuje ich działania, wszystko wydaje się być reliktem minionej epoki. Tymczasem w tematach związanych z odbiorem śmieci, czy zamawianiem toalet przenośnych zachodzi szereg zmian.

Od strony informatycznej wkład w taki stan rzeczy ma  również nasza firma. Przyjrzymy się zatem najważniejszym dokonaniom z którymi mieliśmy do czynienia w minionych latach. Innowacje w gospodarce odpadami najsilniej objawiają się w takich kwestiach jak:

Innowacje w gospodarce odpadami – przejawy

  • Skomputeryzowanie harmonogramów odbioru – terminarz wywozu nieczystości przybiera bardzo różne oblicza. W większości Gmin mieszkańcy otrzymują kartki, które przybierają formę kolorowego kalendarza. Mamy jednak w naszym kraju magistraty, które odchodzą od takiego schematu. Tradycyjne harmonogramy zamieniane są na aplikacje przeznaczone na urządzenia z systemem Android lub IOS. Jednym z przedstawicieli tego segmentu jest produkt o nazwie “Moje Odpady“. Stworzony przez nas software należy do najwyżej ocenianych w kraju, a koszt jego wdrożenia nie stanowi przeszkody dla współpracujących z nami Samorządów.
  • Oprogramowaniu do zarządzania flotą – usługi komunalne charakteryzują się dużym rozproszeniem i koniecznością zaangażowania znacznych nakładów sprzętowych. Hakowce, bramowce oraz inne samochody wyposażone w HDS muszą zatem polegać na dobrym planie pracy. Metody typu „na kartkę” nie zdają egzaminu, o ile chcecie Państwo optymalnie wykorzystać swoje samochody. Panaceum na tego typu bolączki są przygotowane przez nas aplikacje. Platforma odpadowa Waste 24 posiada moduły odpowiedzialne za koordynowanie robót związanych z wywozem odpadów i zarządzaniem wynajmem toalet. Zapraszamy do zapoznania się z jej możliwościami.
  • Składanie zamówień na usługi komunalne online – bardzo wielu mieszkańców naszego kraju poszukuje usług związanych z wywozem nieczystości i wynajmem toalet. Ku ich uciesze w lipcu br. nasi przyjaciele z platformy Smieci.eu dali im możliwość załatwienia wszelkich tematów związanych z odbiorem gruzu czy dzierżawą kabin WC przez Internet. Narzędzie udostępnione osobom w całym kraju działa bez zarzutu i zbiera pochlebne recenzje Usługodawców. Korzystają z niego klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa.

 

Innowacje w gospodarce odpadami
Innowacje w gospodarce odpadami

 

Innowacje w gospodarce odpadami zadziewają się na naszych oczach. Cieszymy się, że możemy być ich siłą sprawczą. Wszystkich zainteresowanych szczegółami przedstawionych rozwiązań zachęcamy do kontaktu.