Wynajmij
ogrodzenie
online

Dzwony do segregacji śmieci – gdzie znajdą zastosowanie?

Dzwony do segregacji
2024-01-16 Łukasz Kamiński

Dzwony do segregacji śmieci – gdzie znajdą zastosowanie?

Jeśli chcesz zarządzać odpadami komunalnymi w przestrzeni publicznej to potrzebujesz do tego odpowiednich pojemników, na tyle dużych, bezpiecznych i funkcjonalnych, by wywóz odpadów nie sprawiał większych problemów.

Duże pojemniki typu dzwon świetnie wpisują się w te indywidualnie narzucone wymagania. Najczęściej można je spotkać na osiedlach, przy przedsiębiorstwach lub instytucjach publicznych, które muszą być odpowiednio zaopiekowane pod tym względem. Jakie pojemniki typu dzwon kupić i dlaczego mają one wiele zalet?

Dzwony, a segregacja śmieci w przestrzeni publicznej. Co warto wiedzieć?

Pojemniki typu dzwon znajdują wszechstronne zastosowanie w zakresie segregacji śmieci. O niektórych z nich zdążyliśmy napisać powyżej, ale to nie wszystkie sektory, w których można wykorzystać ich atuty. Pojemniki tego typu wykonuje się z włókna szklanego lub materiału będącego wysokiej jakości polietylenem. Takie wykonanie pojemnika zapewnia im odporność na działanie czynników atmosferycznych, jak również ewentualne uszkodzenia, o które w przestrzeni publicznej nie trudno. Pojemność pojemników typu dzwon szacuje się na 1,3 do 3,5 m3, posiadają również wygodne w użytkowaniu otwory wrzutowe, umożliwiające szybkie pozbycie się konkretnych odpadów.

Warto podkreślić, że dzwony można rozładować za pomocą auta z HDS, a ze względu na wykonanie i wszystkie posiadane cechy zostały też wyróżnione atestem PZH.

Porządek w przestrzeni publicznej – dlaczego warto wybrać pojemniki typu dzwon

Jeśli zależy Ci na tym, by dobrze przygotować przestrzeń do segregacji śmieci to koniecznie weź pod uwagę wybór pojemnika dzwonu, wykonanego z włókna szklanego lub polietylenu. Taki pojemnik będzie odporny na promieniowanie, czy działanie skrajnych temperatur. Dostępne w bogatej kolorystyce umożliwią sprawną segregację śmieci, a co ważne także zgodną z obowiązującymi normami EN 13071-1.

Warto pomyśleć o nich jeśli porządkujesz kwestię segregacji śmieci w przestrzeni publicznej, na osiedlach mieszkaniowych, czy przy budynkach wielorodzinnych. Często wybierają je również właściciele przedsiębiorstw różnego typu.

Pojemniki typu dzwon można zamówić zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Sprawdź ich funkcjonalność.

 

Dzwony do segregacji
Dzwony do segregacji