Wynajmij
ogrodzenie
online
co potrafi oprogramowanie komunalne 400x350 - Co potrafi oprogramowanie komunalne ?
2021-01-02 Łukasz Kamiński

Styczeń to dobry czas by przypomnieć Państwu co potrafi oprogramowanie komunalne. W końcu początek nowego roku to doskonały okres, aby wprowadzić do swojej firmy innowacje.

A kwestia tego, że warto usprawnić swoja pracę nie podlega żadnej dyskusji. Fakt ten u progu 2021 roku mogą potwierdzić nasi zadowoleni klienci, których z każdym miesiącem przybywa. Software do zarządzania przedsiębiorstwem komunalnym rozwinął się na tyle, że dziś stanowi jedną z nielicznych alternatyw do tego typu działań. Za jego pośrednictwem możecie Państwo przede wszystkim:

Co potrafi oprogramowanie komunalne ? Dlaczego warto nabyć licencję ?

  • Posiąść pełną wiedzę na temat wynajmowanych kontenerów – jedną z najważniejszych funkcjonalności oprogramowania komunalnego jest możliwość posiadania pełnego wglądu w rotacje kontenerami. Pojemniki, które wynajmujecie Państwo swoim klientom mogą zostać wizualizowane na mapach Google wraz z podaniem dokładnego adresu ich podstawienia. Taki stan rzeczy sprawi, że zawsze będziecie wiedzieć co się z nimi dzieje i jak długo jeszcze mogą z nich korzystać Wasi klienci.
  • Szybko przygotować dyspozycje – w pracy dyspozytora firmy komunalnej liczy się czas. W czasie gdy telefon dzwoni non stop łatwo jest o pomyłki, które łatwo wyeliminujecie za pośrednictwem oprogramowania komunalnego. Nasz produkt pozwala na łatwe wyszukanie klienta po numerze NIP, założenie mu odpowiedniej kartoteki i przyporządkowanie zleceń wywozowych. Odpowiedź na pytanie co potrafi oprogramowanie komunalne, znajdziecie w prawidłowo wystawionych zleceniach.
  • Inwentaryzować pojemniki na śmieci – wielokrotnie pisaliśmy na temat pojemników na odpady i kosztów związanych z utrata każdego z nich. Nie podlega dyskusji fakt, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. I choć brzmi to jak truizm to nikt nie zaprzeczy, że każda masowa akcja związana z koszami na śmieci kończy się stratami. Zwózka śmietników po przegranym przetargu nie zawsze jest skuteczna, gdyż często nie opiera się o prawidłową ewidencję. Za pomocą oprogramowania komunalnego można tego uniknąć i na bieżąco kontrolować ich ilość. Nasz software pozwala przy użyciu aplikacji mobilnej i możliwości swobodnego raportowania policzyć śmietniki, a następnie wprowadzić je na stan magazynowy.

 

Co potrafi oprogramowanie komunalne ?
Co potrafi oprogramowanie komunalne ?

 

Kosz wdrożenia oprogramowania komunalnego w porównaniu do efektów, które można uzyskać jest naprawdę znikomy. Z naszymi klientami rozliczamy się w cyklach miesięcznych co dodatkowo powoduje, że od razu nie jest konieczna większa inwestycja. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zapisania się na darmowy okres testowy.