Wynajmij
ogrodzenie
online
kosze na smieci 240 400x350 - Wznawiamy sprzedaż używanych pojemników na odpady
2019-03-18 Łukasz Kamiński

Z dniem dzisiejszym wznawiamy sprzedaż używanych pojemników na odpady. W chwili obecnej nasze kosze do śmieci można odebrać osobiście. Sprzedaż wysyłkowa powinna ruszyć w przeciągu kilku najbliższych dni. Nasze zbiorniki do nieczystości dostępne są w kolorze czarnym i  mają pojemność 240 litrów. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.

Nasze kosze do śmieci to jakość, której warto zaufać. Każdy z Państwa może je odebrać z naszego magazynu od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie z biurem obsługi klienta. Zbiorniki doskonale sprawdzają się przy zbiórce odpadów zmieszanych i każdy z Państwa będzie mógł z nich korzystać przez wiele sezonów. Używane pojemniki na odpady zaspokajają potrzeby następujących grup odbiorców:

Sprzedaż używanych pojemników na odpady

  • Klientów indywidualnych – wiele osób, objętych gminnym systemem zbiórki nieczystości musi zaopatrzyć się w swój własny kosz na śmieci. Niestety niewiele firm oferuje je w swojej sprzedaży. Śmietniki dostępne w marketach budowalnych nie w pełni zaspokajają potrzeby przeciętnego mieszkańca. Ich jakość nie jest w pełni zadowalająca. Używane pojemniki na odpady zostały wyprodukowane z wysokiej klasy tworzywa HDPE i w przeciwieństwie do towaru dostępnego w tzw. sprzedaży masowej, wytrzymują trudy opróżniania ich przez śmieciarki.
  • Firm – z problemem odbioru śmieci mają do czynienia nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro wszędzie tam gdzie występują jakiekolwiek przejawy życia, tworzą się także odpady. Zapraszamy do zakupu pojemników na śmieci, przedsiębiorców z całego regionu. Zapewniamy najwyższej jakości rozwiązania w gospodarowaniu odpadami. Śmietniki, które mamy przyjemność Państwu zaoferować to nie tylko przedłużona żywotność, ale również estetyka. Każdy z Państwa będzie mógł je bez obaw umiejscowić w miejscu gdzie prowadzić działalność gospodarcza.
  • Urzędów – z potrzebą zakupu pojemników zmagają się także okoliczne Urzędy Miast oraz Gmin. To na tego typu instytucjach leży obowiązek organizowania wywozu odpadów ze szkół, czy innych miejsc pożytku publicznego. Zapraszamy do nabycia pojemników na odpady w naszym przedsiębiorstwie. Przy większej ilości sztuk, gwarantujemy rabaty i satysfakcjonujące obniżki cen.

Lokalizacja magazynu – Grudziądz, ul. Waryńskiego (telefon do obsługi: + 48 515 174 514)

pojemniki 240 niemieckie 225x300 - Wznawiamy sprzedaż używanych pojemników na odpady  pojemnik 240 uzywany 300x225 - Wznawiamy sprzedaż używanych pojemników na odpady kosze na smieci 240 300x225 - Wznawiamy sprzedaż używanych pojemników na odpady