Wynajmij
ogrodzenie
online
Kontener socjalny z łazienką
2022-11-26 Łukasz Kamiński

Kontener socjalny z łazienką i kontener biurowy z łazienką

Kontener socjalny z łazienką lub kontener biurowy z łazienką to rodzaje kontenerów socjalnych, które są poszukiwane zwłaszcza przez firmy budowlane.

Nie ma się co dziwić, skoro na dużych budowach stanowią one podstawę, jeśli chodzi o komfort pracowników. Kwestia ich wynajmu nie jest jednak wcale taka prosta. I choć w Internecie można znaleźć wiele firm oferujących wynajem kontenerów socjalnych to nie zawsze ich produkty są w stanie sprostać oczekiwaniom zamawiających. Dobre pomieszczenia mobilne muszą spełniać określone standardy. Możemy zaliczyć do nich przede wszystkim:

Na co zwrócić uwagę, przy wynajmie kontenerów z łazienkami?

  • Odpowiednią wielkość – składając zapytanie ofertowe o kontener socjalny z łazienką lub kontener biurowy z łazienką warto zdiagnozować swoje własne potrzeby. Jedną z podstawowych informacji, którą musimy uzyskać jest liczba osób, które będą korzystać z kontenerów. Powinniśmy również, tak samo jak w przypadku domu lub mieszkania rozplanować rozmieszczenie biurek, czy innych mebli, z których będzie korzystać załoga. W ten sposób będziemy mogli lepiej zadbać o przyszłe warunki pracy i dobrać taki kontener socjalny, który będzie najodpowiedniejszy.
  • Stan technicznykontenery socjalne tak samo jak kampery w przypadku samochodów są pewną egzotyką. Porównanie ich do środków lokomocji nie jest zresztą przypadkowe. Wiele rozwiązań, które spotykamy w kontenerach socjalnych jest podobna do tych, które są znane ze świata motoryzacji. Wynajmując kontenery dla pracowników warto zapytać o ich stan techniczny. Zważywszy na fakt, że nie są one wykorzystywane powszechnie Usługodawca musi kłaść duży nacisk na ich bieżące remonty i naprawy.
  • Ukryte koszty – do podstawowych składników kosztowych wynajmu kontenerów socjalnych zalicza się ich transport, dzierżawa oraz końcowe sprzątanie. Usługę kończy spisanie protokołu zdawczo – odbiorczego. Wyszczególnione są w nim wszystkie elementy, które uległy zniszczeniu. Tak sprawy wyglądają w naszym przedsiębiorstwie. Bywa jednak, że cena wynajmu kontenera socjalnego nie jest tak oczywista. W fakturach pojawia się wiele składników dodatkowych o których nie poinformowano najemców. Dokonując zamówienia warto zatem dopytać, co obejmuje kwota którą trzeba uregulować i czy należy spodziewać się jakichś dopłat.

 

Kontener socjalny z łazienką
Kontener socjalny z łazienką na budowę