Wynajmij
ogrodzenie
online
projekt odpady org 400x350 - Używane pojemniki na odpady komunalne
2018-09-29 Łukasz Kamiński

Używane pojemniki na odpady to nasza oferta mająca na celu sprzedaż Państwu wysokiej klasy kubłów na śmieci. Proponujemy zakup sprawdzonej  klasy zbiorników na odpady, które można wykorzystać w swoim domu lub firmie. Nasze kosze są przed wysyłką do Państwa myte oraz dezynfekowane.

Gwarantujemy ich trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Wszystkie używane pojemniki na odpady komunalne pochodzą od znanych producentów z Holandii oraz Niemiec. Ich żywotność potwierdzają przeprowadzone przez nas testy. Średnia przydatność do użytku kosza na śmieci, który pochodzi z wtórnego rynku to minimum 5 lat. Nasze zbiorniki na nieczystości można kupić w wielu różnorodnych wariantach. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty mogą wybrać:

Używane pojemniki na odpady komunalne

  • Pojemność – używane pojemniki na odpady komunalne mają pojemność od 60 do 1100 litrów. W zależności od potrzeb litraż można dowolnie łączyć, płacąc za przesyłkę tylko raz. Promocja dotyczy do trzech jednorazowo zamawianych kubłów na śmieci. Komplet pojemników dostarczymy pod wskazany adres, minimalizując koszty związane z dostawą. Tym samym Odpady.org zachęcają Państwa do zakupów grupowych.
  • Kolor – zgodnie z nowymi przepisami środowiskowymi barwa pojemnika na odpady zmieszane musi być zielona, szara lub czarna. Oferujemy używane pojemniki na odpady komunalne w kolorach zgodnych z wymaganiami środowiskowymi. Osoby, które zakupią u nas kosz, będą miały pewność, że ich odpady zostaną odebrane przez ekipy wywozowe i nie nastąpi pomyłka, związana z błędną interpretacją zawartości kosza.
  • Wytrzymałość – podczas każdego odbioru odpadów pojemniki są wielokrotnie wytrzepywane. Bardzo często pokłosiem takiego stanu rzeczy są uszkodzenia mechaniczny. Aby kosz na śmieci był trwały, musi być zatem wyprodukowany z wysokiej klasy surowców. Sprzedawane przez nas zbiorniki spełniają te kryteria. Pomimo tego, że są używane, mogą przetrwać dłużej od śmietników zakupionych w hipermarkecie. Ponadto każdy z nich spełnia europejską normę bezpieczeństwa i jest ergonomiczny dla pracowników obsługujących śmieciarki.
Kosze do odpadów
Kosze do odpadów

Używane pojemniki na odpady to oferta, wobec której nie można przejść obojętnie. Zapraszamy do kooperacji odbiorców indywidualnych, firmy komunalne oraz samorządy.