Wynajmij
ogrodzenie
online
Rozdrabniacz do odpadów
2024-02-07 Łukasz Kamiński

Jak działa rozdrabniacz do odpadów?

Rozdrabniacz do odpadów to jedno z urządzeń Smart, które jest w pełni zintegrowane z systemem Waste24.net. Nasza firma prowadzi jego dystrybucję i zaprasza do współpracy wszystkich tych z Państwa, których może zainteresować to rozwiązanie.

Sprzęt, który oferujemy jest kompatybilny z tradycyjnymi pojemnikami na odpady o pojemności 120, 240 i 1100 litrów i można go użytkować bez konieczności zaopatrywania się w dedykowane zbiorniki na nieczystości. Rozdrabniacz do śmieci przeznaczony jest do odpadów zmieszanych, papieru, szkła i plastiku. Dzięki jego zastosowaniu maleje konieczność częstych wywozów nieczystości co sprzyja zmniejszeniu śladu węglowego i pozwala zaoszczędzić środki finansowe. Nasze rozwiązanie jest więc zarówno ekologiczne jak i ekonomiczne. Ponadto do istotnych zalet rozdrabniacza do nieczystości zaliczyć możemy:

Co wyróżnia nasze rozdrabniacze do śmieci?

  • Konkurencyjne cenyrozdrabniacz do odpadów to rozwiązanie, które nie jest tak drogie jak np. prasy do śmieci, których efekt działania jest podobny. Warto zainwestować w to urządzenie ponieważ zwrot z inwestycji jest stosunkowo szybki i zauważalny od samego początku stosowania rozdrabniacza. Mniejsza częstotliwość wywozu to niższe faktury za odbiory odpadów i realny efekt środowiskowy. Nasze rozdrabniacze polecamy przede wszystkim przedstawicielom gastronomii, hotelom oraz miejscom, w których nagromadzenie nieczystości stanowi przeszkodę w normlanym funkcjonowaniu.
  • Kontrola realizacji usługrozdrabniacz do odpadów zintegrowany jest z naszym autorskim SaaS i czujnikami zapełnienia pojemników na odpady. W ten sposób można kontrolować cały proces wywozu i uzyskać dostęp do takich danych jak np. realne daty odbioru poszczególnych frakcji. Tego typu informacji są istotne, jeśli myślimy poważanie o kontroli kosztów i ekip, które przyjeżdżają po nieczystości.
  • Mobilność rozdrabniacz do śmieci może być używany niezależnie co oznacza, że aby zmniejszyć objętość kilku koszy wystarczy nam jedna maszyna. Jeśli więc na terenie danej nieruchomości znajduje się kilka pojemników na odpady to nie ma konieczności zaopatrywania się we więcej niż 1 rozdrabniacz do śmieci.
  • Wytrzymałośćrozdrabniacze do odpadów, które wprowadzamy na rynek wyposażone są w wytrzymałe ostrza. Nie trzeba zatem pamiętać o ich częstym serwisie, a w razie potrzeby można je szybko wymienić na nowe. W ten sposób urządzenie do rozdrabniania odpadów może posłużyć przez wiele lat i spełniać pokładane w nim nadzieje.

 

Rozdrabniacz do odpadów
Rozdrabniacz do odpadów