Wynajmij
ogrodzenie
online
pojemniki 240 niemieckie 400x350 - Pojemniki na odpady niesegregowane
2019-03-31 Łukasz Kamiński

W czasach, w których silny nacisk kładziony jest na selektywną zbiórką odpadów, nadal ważną rolę odgrywają pojemniki na odpady niesegregowane.  To właśnie w nich kolekcjonujemy nieczystości, których nie można zaliczyć ani do szkła, papieru, plastiku czy bio.

Siłą rzeczy może więc znaleźć się w nich wiele nieczystości, które bywają trudne do przewidzenia. Chcąc mieć odpowiedni komfort zbierania śmieci, trzeba posiadać właściwy kosz. Mając na myśli ten ostatni, stawialibyśmy raczej na te pojemniki, które cieszą się odpowiednią renomą. W naszej ofercie sprzedażowej pojawiły się właśnie kosze do śmieci firmy Kliko. Należą one do najlepszych w swojej klasie, a korzystanie z nich pozwala na:

Pojemniki na odpady niesegregowane

  • Spełnienie wymagań przepisowych – mało kto wie, że pojemniki na odpady niesegregowane muszą spełniać szereg norm. Nie każdy zbiornik na nieczystości jest w stanie im sprostać. Jedną z ważniejszych jest wytyczna określona jako PN:EN 840. Nasze kosze spełniają jej obostrzenia i mogą być stosowane przy wywozie nieczystości. Pracownicy firm wywozowych obsługujących Państwa posesję będą mogli je opróżniać bez żadnych przeszkód.
  • Optymalne wydatkowanie środków przeznaczonych na zakup pojemnika – nasze kosze do śmieci są używane. Nie oznacza to wcale, że kupujecie Państwa przysłowiowego „kota w worku”. Każdy z naszych pojemników na odpady niesegregowane jest estetyczny pod względem wizualnym i nienaganny w sferze technicznej. Nie trzeba na niego wydawać kroci. Już za 90 PLN można kupić swój własny egzemplarz i cieszyć się nim przez długi czas.
  • Bezpieczna dostawa – w ostatnim czasie wielu sprzedawców koszy na śmieci wysyłało je bez zabezpieczenia. Towar często ulegał uszkodzeniom oraz zarysowaniom. Jako jedni z pierwszych odeszliśmy od tego procederu. Nasze pojemniki na odpady niesegregowane wysyłamy w kartonach, co oznacza że dotrą ona do celu w stanie nienaruszonym. Każdy z Państwa może także odebrać je osobiście z naszego magazynu w Grudziądzu (województwo Kujawsko – Pomorskie). Aby tego dokonać wystarczy umówić się z nami za pośrednictwem maila lub telefonicznie. Zapraszamy do współpracy.
Pojemniki na odpady niesegregowane
Pojemniki na odpady niesegregowane