Wynajmij
ogrodzenie
online
uzywane pojemniki na odpady ogloszenia 400x350 - Ogłoszenie o sprzedaży używanych pojemników na odpady
2018-11-15 Łukasz Kamiński

Wiele osób poszukuje ogłoszeń o sprzedaży używanych pojemników na odpady. Nie zawsze jednak wśród potencjalnych oferentów, znajdują się osoby, które dostarczają towar o sprawdzonej jakości. Zdecydowanie inaczej sprawy wyglądają w przypadku naszej firmy. Posiadamy w ciągłej sprzedaży kosze koloru zielonego i czarnego, przeznaczone do zbiórki odpadów segregowanych i zmieszanych.

Zapewniamy Państwu zbiorniki, których długość użytkowania mierzona jest w długich latach. Możliwość zakupu używanych pojemników na odpady dostępna jest dla osób prywatnych oraz firm. Naszym klientom gwarantujemy:

Używane pojemniki na odpady to jakość, której warto zaufać

  • Najlepsze ceny – wysokiej klasy pojemniki na odpady to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Tyle właśnie trzeba zapłacić, aby nabyć go zagranicą. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby nie nadwyrężać Państwa budżetu, stosując rozsądne marże. Zapewniamy konkurencyjne ceny nabycia używanych zbiorników na nieczystości. Przy większej ilości zapewniamy rabaty lub darmowy transport.
  • Higieniczną czystość – żaden z naszych klientów nie byłby ucieszony, gdyby zamówiony przez niego pojemnik na odpady był brudny i wydzielał wonności. Nasze używane kosze na śmieci przed wysyłką myjemy i dezynfekujemy. Każdy z nich jest również odpowiednio zapakowany, co sprawia że nie narażamy go na niebezpieczeństwo związane z pęknięciem lub zgnieceniem.
  • Szybką wysyłkę – większość używanych pojemników na odpady ekspediowana jest do Państwa w następnym dniu po wpłacie wcześniej ustalonej należności. Taki stan rzeczy powoduje, że kosze do śmieci docierają na teren Państwa posesji przed upływem 48 godzin. Szybkość to podstawa sprawnego działania i zaspokojenia Państwa potrzeb względem gospodarowania nieczystościami. Nikt z Państwa przecież nie chce, aby odpady zalegały w workach powodując zagrożenie dla zdrowia domowników.
  • Możliwość zakupu pojemników przez Internet – nasza witryna Internetowa została zaprojektowana w taki sposób, aby sprostać Państwa wymaganiom. Jej elementarną częścią jest sklep z pojemnikami na odpady online. Każdy z Państwa można dokonać u nas zakupu i w prosty sposób uiścić rachunek. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila z zapytaniem od naszych klientów odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.
Ogłoszenie o sprzedaży używanych pojemników na odpady
Ogłoszenie o sprzedaży używanych pojemników na odpady