Wynajmij
ogrodzenie
online
ile kosztuje ogrodzenie 400x350 - Jaki jest koszt ogrodzenia ?
2021-03-12 Łukasz Kamiński

Wiosną spora część osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje ogrodzenie tymczasowe. Fakt ten wynika przede wszystkiego z tego, ze rozpoczyna się sezon budowlany.

Miesiące takie jak marzec i kwiecień to idealny czas, aby rozpocząć inwestycję lub budowę własnego domu. Każde z tych przedsięwzięć wymaga tego, aby plac budowy był odpowiednio zabezpieczony. Właśnie wtedy pojawiają się pierwsze dylematy. Podstawowym jest konieczność wyboru pomiędzy kupnem, a wynajmem przęseł. Na nabycie własnego ogrodzenia decydują się zazwyczaj firmy budowlane, które będą go używać wielokrotnie. Inaczej jest w przypadku osób prywatnych i przedsiębiorstw, potrzebujących ogrodzeń sporadycznie. Te dwie grupy klientów będą zainteresowane ich dzierżawą.  Wypożyczalnie ogrodzeń ustalają swój cennik podług takich czynników jak:

Ile kosztuje ogrodzenie tymczasowe ?

  • Ilość metrów bieżących – na pytanie, ile kosztuje ogrodzenie tymczasowe pierwszą odpowiedzią będzie jego długość. Im więcej potrzebujecie Państwo metrów do ogrodzenia swojej budowy, tym więcej będzie trzeba zapłacić. Większość przęseł ogrodzeniowych ma wymiary 3,5 m na 2,0 m. Oznacza to, że do ogrodzenia budowy mającej np. obwód 100 m będziecie potrzebować 50 paneli.
  • Transport – inwestorzy zazwyczaj poszukują ogrodzeń lokalnie. Nie oznacza to jednak, że ogólnopolscy operatorzy posiadają mniej atrakcyjne oferty. W większości przypadków bywa tak, że choć doliczają oni opłatę za dowóz paneli to jednostkowy koszt wynajmu jest niższy. Aby dokonać właściwego wyboru warto porównać nie tylko koszty, ale i jakość przęseł. Jeśli nie będzie ona zbyt niska to końcowa opłata, może być podwyższona o kalkulację naprawczą obejmującą uszkodzenia.
  • Usługi dodatkowe – w skład wynajmu ogrodzeń może wchodzić także ich montaż oraz demontaż. Jeśli nie macie Państwo możliwości, aby dokonać go samodzielnie to warto pomyśleć, czy zamówienie go u firmy dzierżawiącej ogrodzenia nie będzie zwyczajnie tańsze. Z naszych doświadczeń wynika, że profesjonalne ekipy raczej wiedzą co robią i tego typu posunięcie wydaje się jak najbardziej trafione.
  • Zniżki – jeśli musicie Państwo wynająć dużą liczbę pojedynczych przęseł to warto zapytać o rabat. W chwili obecnej jest on częścią rzeczywistości związanej z wynajmem ogrodzeń. Internetowe systemy do wynajmu paneli, takie jak np. Wynajemogrodzen.eu umożliwiają ich otrzymanie poprzez wpisanie odpowiedniego kodu, który można uzyskać po przedstawieniu swoich potrzeb.

 

Ile kosztuje ogrodzenie tymczasowe ?
Ile kosztuje ogrodzenie tymczasowe ?