Wynajmij
ogrodzenie
online
firma godna zaufania 400x350 - Firma godna zaufania to my
2018-12-17 Łukasz Kamiński

Miło jest nam Państwa poinformować, że nasz projekt pod nazwą „używane pojemniki na odpady” zyskał uznanie w oczach Centrum Badania Opinii Klientów. Z uwagi na wysokie oceny, jakie uzyskujemy od naszych klientów otrzymaliśmy dyplom „Firmy Godnej Zaufania”.

Tytuł ten, przyznany w listopadzie 2018 roku motywuje nas do jeszcze skuteczniejszych działań w zakresie dostarczania Państwu wysokiej klasy koszy na śmieci. Net – Kreator nie spocznie na laurach i dołoży wszelkich starań, aby nie nadwątlić Państwa zaufania w zakresie:

Firma godna zaufania to my 🙂

  • Oferowania jeszcze lepszych pojemników – nasz używane kosze na śmieci są sprzedawane do wszystkich zakątków naszego kraju. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby towar, za który odpowiadamy spełniał Państwa oczekiwania. Cały czas chcemy jednak poszukiwać coraz lepszych źródeł zakupu kubłów na nieczystości.
  • Zoptymalizowania procesu sprzedażowego – nasze używane pojemniki na odpady można kupić na wielu stronach WWW. W serwisie Allegro ilość przeprowadzonych transakcji oscyluje wokół 200. Niniejsza witryna Internetowa ma być jednak z czasem, głównym źródłem ich dystrybucji. Niecałe 10 dni temu wyposażyliśmy ją w certyfikat SSL oraz wdrożyliśmy tak pożądane przez Państwa płatności online. Obecnie odwiedzają nas dziesiątki Internautów z miast i wsi w całej Polsce.
  • Rozszerzenie oferty o nowe kolory pojemników – na chwilę obecną w ciągłej sprzedaży dostępne są kosze koloru zielonego i czarnego. Chcemy jednak zmienić ten stan rzeczy. Już wkrótce nabyć będzie można używane pojemniki na odpady w odcieniach brązu, żółci i niebieskiego. W kolejnych miesiąc będzie można u nas kupić płyny do dezynfekcji koszy oraz worki na nieczystości i kompostowniki.
  • Stale dostępnych doradców – z uwagi na znaczne zainteresowanie naszych odbiorców tematyką używanych pojemników na odpady, chcemy rozbudować nasz personel. Z reguły możecie Państwo do nas pisać i dzwonić o każdej porze dnia od poniedziałku do soboty. Naszym marzeniem jest jednak, aby serwis konsumencki obejmował cały tydzień. Z tego właśnie względu w lutym 2019 roku, nasz team zostanie rozbudowany i dołączą do niego kolejne osoby.

 

Firma godna zaufania Odpady.org
Firma godna zaufania Odpady.org

 

[pdf-embedder url=”https://odpady.org/wp-content/uploads/2018/11/firma-godna-zaufania-certyfikat.pdf”]