Sklep z używanymi pojemnikami online

Sklep z używanymi pojemnikami online to doskonała okazja do zakupu koszy na śmieci. Nasz nowy projekt powstał z myślą o odbiorcach detalicznych, którzy chcą łatwo i bezproblemowo nabyć swój zbiornik przez Internet. Nasza platforma działa na płaszczyźnie wirtualnej i umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem niniejszej strony WWW. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do wypróbowania jednej z nielicznych w naszym kraju witryn Internetowych, która umożliwiają nabycie kosza na śmieci. Wszystkie nasze produkty przed wysyłką są myte i odkażane. Bezpieczne zapakowane kosze do śmieci dotrą pod wskazany adres w przeciągu kolejnych 2 dni roboczych. Legitymujemy się pozytywnymi komentarzami Internautów i referencjami otrzymanymi od firm komunalnych w całym kraju. Nasze używane pojemniki do zbiórki śmieci to jakość, które warto zaufać. Aby kupić swój własny kosz na śmieci wystarczy:

Jak dokonać zakupu używanych pojemników na odpady ?

  1. Przejść pod odpowiedni adres URL (https://odpady.org/sklep/) – nasz sklep Internetowy dostępny jest w obrębie niniejszej strony WWW. Przejście pod wcześniej wskazany link pozwoli Państwu na wybranie interesującego asortymentu. Obecnie posiadamy w sprzedaży kosze koloru czarnego i zielonego o pojemności 120 lub 240 litrów.
  2. Wybór odpowiedniego asortymentu – po kliknięciu w interesujący Państwa asortyment poprosimy o wskazanie ilości pojemników oraz ich koloru. W obrębie jednego zamówienia można zakupić aż trzy kosze typu MGB. Za jedyne 40 PLN brutto wyślemy je do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wybranej firmy kurierskiej.
  3. Dokonanie zapłaty za pojemnik – po przesłaniu zamówienia otrzymacie Państwo maila z naszym nr konta. Uiszczenie należności za pojemnik warto udokumentować w postaci przesłania potwierdzenia przelewu. Dzięki powyższemu zyskacie Państwo pewność szybkiej realizacji Państwa zamówienia.
  4. Podanie danych do FV – jesteśmy legalnie działającą firmą, zajmującą się sprzedażą używanych pojemników na odpady online. Każdy z naszych kontrahentów może otrzymać od nas fakturę VAT. W tym celu prosimy o podanie danych do jej wystawienia. Rachunek za nabyte zbiorniki otrzymacie Państwo w postaci pliku pdf w dzień zaksięgowania środków na naszym koncie.
Sklep z używanymi pojemnikami online
Sklep z używanymi pojemnikami online