Sklep z używanymi pojemnikami online

Sklep z używanymi pojemnikami online to doskonała okazja do zakupu koszy na śmieci. Nasz nowy projekt powstał z myślą o odbiorcach detalicznych, którzy chcą łatwo i bezproblemowo nabyć swój zbiornik przez Internet. Nasza platforma działa na płaszczyźnie wirtualnej i umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem niniejszej strony WWW. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do wypróbowania jednej z nielicznych w naszym kraju witryn Internetowych, która umożliwia nabycie kosza na śmieci. Wszystkie nasze produkty przed wysyłką są myte i odkażane. Bezpieczne zapakowane kosze do śmieci dotrą pod wskazany adres w przeciągu kolejnych 2 dni roboczych. Legitymujemy się pozytywnymi komentarzami Internautów i referencjami otrzymanymi od firm komunalnych w całym kraju. Nasze używane pojemniki do zbiórki śmieci to jakość, które warto zaufać. Aby kupić swój własny kosz na śmieci wystarczy:

Jak dokonać zakupu używanych pojemników na odpady ?

  1. Przejść pod odpowiedni adres URL (https://odpady.org/sklep/) – nasz sklep Internetowy dostępny jest w obrębie niniejszej strony WWW. Przejście pod wcześniej wskazany link pozwoli Państwu na wybranie interesującego asortymentu. Obecnie posiadamy w sprzedaży kosze koloru czarnego i zielonego o pojemności 120 lub 240 litrów.
  2. Wybór odpowiedniego asortymentu – po kliknięciu w interesujący Państwa asortyment poprosimy o wskazanie ilości pojemników oraz ich koloru. W obrębie jednego zamówienia można zakupić aż trzy kosze typu MGB. Za jedyne 40 PLN brutto wyślemy je do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wybranej firmy kurierskiej.
  3. Dokonanie zapłaty za pojemnik – po przesłaniu zamówienia otrzymacie Państwo maila z naszym nr konta. Uiszczenie należności za pojemnik warto udokumentować w postaci przesłania potwierdzenia przelewu. Dzięki powyższemu zyskacie Państwo pewność szybkiej realizacji Państwa zamówienia.
  4. Podanie danych do FV – jesteśmy legalnie działającą firmą, zajmującą się sprzedażą używanych pojemników na odpady online. Każdy z naszych kontrahentów może otrzymać od nas fakturę VAT. W tym celu prosimy o podanie danych do jej wystawienia. Rachunek za nabyte zbiorniki otrzymacie Państwo w postaci pliku pdf w dzień zaksięgowania środków na naszym koncie.
Sklep z używanymi pojemnikami online
Sklep z używanymi pojemnikami online

 

Na zamówienie mailowe (poza ofertą sklepu) dostępne są również nowe pojemniki na odpady:

Pojemnik 60 litrów

Pojemnik 60 litrów na nieczystości komunalne to jeden z koszy na śmieci, którego zakup proponujemy wszystkim klientom. Zachęcamy Państwa do uzyskania fabrycznie nieskazitelnych pojemników na nieczystości. W kolekcji naszej witrynyInternetowej znajdziecie Państwo towar znanych wytwórców, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli. Pojemnik 60 litrów posłuży Wam przez lata, gdyż został wykonany z wysokiej klasy plastiku....

Czytaj więcej ...

Pojemnik 120 litrów

Pojemnik 120 litrów na odpady komunalne to jeden z pojemników na śmieci, którego nabycie proponujemy naszym klientom. Zachęcamy Państwa do nabycia fabrycznie nieskazitelnych zbiorników na nieczystości. W kolekcji naszego sklepu online znajdziecie Państwo towar znanych firm, który zadowoli oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli. Pojemnik 120 litrów posłuży Wam przez lata, gdyż został uzyskany z wysokiej jakości...

Czytaj więcej ...

Pojemnik 240 litrów

Pojemnik 240 litrów na odpady komunalne to jeden z koszy na śmieci, którego zakup proponujemy wszystkim użytkownikom. Zachęcamy Państwa do uzyskania fabrycznie nowych zbiorników na nieczystości. W kolekcji naszego sklepu online znajdziecie Państwo towar renomowanych firm, który zadowoli oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli. Pojemnik 240 litrów posłuży Państwu przez lata, gdyż został uzyskany z wysokiej jakości...

Czytaj więcej ...