Wynajmij
ogrodzenie
online
ogrodzenia tymczasowe online 400x350 - Wynajem ogrodzeń online
2020-08-03 Łukasz Kamiński

Wynajem ogrodzeń online to nasza oferta, której celem jest umożliwienie Państwu zaopatrzenie eventu lub placu budowy w ogrodzenia tymczasowe. Do skorzystania z usługi zapraszamy klientów z całego kraju. Od teraz każdy z Państwa może wybrać interesującą go ilość przęseł, a następnie zapłacić za ich dzierżawę przez Internet.

Tego typu sposobność stanowi nowość w skali całej Polski i mamy nadzieję, że spotka się z Państwa zainteresowaniem. Na potrzeby wynajmu ogrodzeń online powstał specjalnie zaprojektowany panel, który umożliwia proste i intuicyjne dokonanie zamówienia. Serwis, który mamy przyjemność Państwu zademonstrować to przede wszystkim:

Sklep z pojemnikamik na odpady

Dzierżawa ogrodzeń online

  • Atrakcyjne cenywynajem ogrodzeń online jest konkurencyjny pod względem cenowym. Nie ma w tym nic dziwnego skoro kooperujemy z najlepszymi dostawcami w swojej branży. Zaproponowane stawki usatysfakcjonują tak prywatnych odbiorców, dużych inwestorów oraz osoby organizujące eventy. W przypadku większych zamówień możecie otrzymać Państwo specjalny kod rabatowy, który obniży wartość Państwa zamówienia.
  • Bogaty asortyment i brak konieczności kompletowania zamówieniawynajem ogrodzeń online został zaprojektowany w taki sposób, aby odnalazły się w nim nawet osoby, które nie znają się na budownictwie. Aby otrzymać kompletne ogrodzenie wystarczy wybrać interesujące Państwa elementy, a następnie określić swoje zapotrzebowanie ilościowe. W ofercie dzierżawnej znajdują się między innymi: panele ażurowe, pełne oraz tzw. „barierki papieskie”.
  • Darmowa dostawa – osoby, które chcą wydzierżawić ogrodzenie tymczasowe, będą zadowolone z faktu, że za jego dostawę nie zapłacą ani grosza. Warunki te obowiązują klientów którzy zamówią minimum 30 metrów bieżących jednego z naszych produktów. Zamówienie ogrodzenia na działkę budowlaną lub event możliwe jest również w weekendy oraz dni wolne od pracy. Nad poprawnością całego procesu czuwa nasz zespół do spraw obsługi klienta
  • Montaż i demontaż – klienci, którzy zamówią ogrodzenia tymczasowe nie muszą się martwić ani o ich montaż, ani demontaż. Ekipę potrzebną do tego zadania można zamówić tak samo prosto jak same ogrodzenia i opłacić ją online. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem paneli online.

 

Ogrodzenia tymczasowe ażurowe i pełne
Ogrodzenia tymczasowe ażurowe i pełne