Wynajmij
ogrodzenie
online
Wynajem kontenerów magazynowych
2022-11-28 Łukasz Kamiński

Jak zorganizowany jest wynajem kontenerów magazynowych?

Wynajem kontenerów magazynowych to usługa, która jest poszukiwana przez wielu przedsiębiorców. Interesują się nią przede wszystkim przedstawiciele branży budowlanej, ale jest ona popularna także wśród innych firm.

Wszystko to przez fakt, że w bardzo wielu przypadkach konieczne jest szybkie zorganizowanie przestrzeni magazynowej. Może ona posłużyć do bardzo wielu celów. Na budowach i terenach inwestycyjnych w kontenerach magazynowanych przechowywane są narzędzia pracy oraz różnego rodzaju maszyny. Gdzie indziej w tego typu pomieszczeniach trzymane są inne dobra, które chroni się przed dostępem osób trzecich i warunkami atmosferycznymi. Jak dotąd wynajem kontenerów magazynowych trzeba było załatwiać w sposób stacjonarny. W chwili obecnej, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy możliwość zamówienia go w sposób zdalny. Kontenery magazynowe można zarezerwować w następujący sposób:

Jak zamówić kontener magazynowy?

  • Pisząc maila lub dzwoniąc do naszego biuraportal Odpady.org należy do firmy Waste24 Sp. z o.o.. Działamy na rynku usług komunalnych nieprzerwanie od 2019, a naszych konsultantów wyróżnia solidność i szybkie odpowiadanie na potrzeby klientów. Chcąc zorientować się w ofercie wynajmu kontenerów magazynowych, trzeba z nami nawiązać kontakt. Można to zrobić korzystając z poczty elektronicznej lub wybierając nasz numer telefonu.
  • Potwierdzając warunki zlecenia mailowowynajem kontenerów magazynowych wymaga potwierdzenia przedstawionej przez nas oferty cenowej. Jej wysyłka następuje po zbadaniu Państwa potrzeb, a kluczem jest określenie typu i wielkości kontenera, przewidywanego czasu dzierżawy i lokalizacji do której ma być dostarczony kontener.
  • Opłacając FV proforma – po potwierdzeniu przez Państwa warunków realizacji zamówienia otrzymacie Państwo FV proforma, która uwzględniać będzie wszystkie składniki cenowe przedstawione w wycenie. Jej opłacenie uruchamia proces dostarczenia kontenera magazynowego do wybranego przez Państwa miejsca. W pierwszej fakturze znajdą się takie pozycje jak: dostawa i odbiór kontenera, dzierżawa za 1 miesiąc oraz sprzątanie końcowe kontenera. Przy kolejnych cyklach dzierżawnych w otrzymywanych przez Państwa dokumentach znajdować się będzie zatem jedynie bieżący czynsz.

 

Wynajem kontenerów magazynowych
Wynajem kontenerów magazynowych

 

Wynajem kontenera magazynowego z nami to czysta przyjemność, która pozwala zaoszczędzić czas przy minimalnych formalnościach.