Wynajmij
ogrodzenie
online
uzywane pojemniki w liczbach 1 400x350 - Używane pojemniki na odpady w liczbach
2018-12-21 Łukasz Kamiński

Używane pojemniki jak prawie wszystko, da się przedstawić za pomocą liczb. Matematyka daje bowiem sposobność do ich zobrazowania. To dzięki Królowej Wszystkich Nauk można poznać ich walory i zdecydować się na zakup. Kosze na śmieci to nieodzowny element gospodarowania nieczystościami.

Bez trwałych i solidnych zbiorników nie jest możliwe prowadzenie odpowiedniej segregacji, ani skuteczne pozbycie się przedmiotów, które straciły swoją wartość użytkową. Przejdźmy zatem, do naszej wyliczanki, którą tym razem można nazwać „cyfrową”:

Używane pojemniki na odpady w liczbach

  • 3 typy używanych pojemników na odpady – nasz sklep z pojemnikami na odpady posiada w swojej ofercie 3 rodzaje koszy. Są to zbiorniki 60, 120 i 240 litrowe. Na życzenie dwa z nich możemy powiększyć o kolejne 20 litrów i w tej samej cenie dostarczyć Państwu zbiorniki MGB 80 i MGB 140. Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje pojemniki najlepszych wytwórców w Europie.
  • Minimum 6 wariantów – każdy z naszych używanych pojemników na odpady może być koloru zielonego lub czarnego. Mnożąc cyfrę 3 razy 2 otrzymujemy 6 wariantów koszy na śmieci. Minimum tyle z nich mamy w ciągłej sprzedaży. Od czasu do czasu można u nas nabyć także pojemniki żółte, niebieskie, brązowe i o nietypowych odcieniach.
  • 100 % sprawności – używane pojemniki na odpady są całkowicie sprawne. Posiadają one normalne ślady użytkowania, ale daleko im to tzw. „wraków”. Zbiorniki posiadają jednolitą strukturę i na próżno szukać w nich wad. Sklep online z koszami na śmieci sprzedaje jedynie całe i niepopękane egzemplarze, które doceniają klienci w całym kraju.
  • Cena od 65 PLN do 85 PLN za sztukę – używane pojemniki na opady są tańsze od ich nowych odpowiedników. Każdy ze zbiorników można kupić w atrakcyjnej cenie. Już za 65 PLN można cieszyć się koszem, które ma 80 litrów, a za niecałe 20 PLN więcej zbierać odpady do pojemnika 240 litrowego.
  • Wysyłka w 48 godzin – nasze używane pojemniki na odpady wysyłamy w przeciągu 48 godzin od  złożenia stosownego zapotrzebowania. W niecałe 2 doby od zapłaty za zamówienie, można spodziewać się ich wysyłki do dowolnego miejsca w kraju. Nasze przesyłki dostarczają wyspecjalizowane firmy kurierskie.
Używane pojemniki na odpady w liczbach
Używane pojemniki na odpady w liczbach