Wynajmij
ogrodzenie
online
uzywany pojemnik 240 litrów - Używane pojemniki 240 litrów
2018-10-09 Łukasz Kamiński

Używane pojemniki 240 litrów to nasza oferta sprzedaży kubłów na śmieci, które pochodzą z importu. Do zakupu koszy zapraszamy właścicieli nieruchomości, klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa.

Oferowany przez nas towar jest pozbawiony wad i nadaje się do powtórnego użycia. Zbiorniki do śmieci pochodzą z takich krajów jak Niemcy, Holandia i Austria. Używane pojemniki 240 litrów posiadają ślady będące konsekwencją normlanego użytkowania. Nie są one jednak popękane lub nadpalone. Oferowane przez kosze na nieczystości wysyłamy do Państwa kurierem lub specjalnie zamówionym transportem. Przy większych zamówieniach zapewniamy rabaty i konkurencyjne obniżki cen. Zagraniczne pojemniki na odpady to przede wszystkim:

Używane pojemniki 240 litrów

  • Sprawdzona jakość – używane zbiorniki 240 litrów wykonane są z wysokiej klasy tworzywa. Nie pękają one pod wpływem uderzeń o metalowe elementy śmieciarki. Do ich wyprodukowania użyty został solidny materiał, odporny na warunki atmosferyczne. Naszym koszom na śmieci nie straszne są ani upały, ani mrozy. Struktura zbiorników na śmieci nie ulega zmianom pod wpływem wysokich lub niskich temperatur. Pomimo upływu lat ich wygląd jest estetyczny i można je wyeksponować w przydomowej pergoli śmietnikowej.
  • Niewielkie koszty nabycia – używane kosze 240 litrów można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich producentami są światowi liderzy w segmencie produkcji koszy na śmieci. Takie firmy jak ESE czy SSI SCHÄFER są na stałe obecne w naszej ofercie. Kubły na odpady są doskonale dopasowane do zasypów nowoczesnych pojazdów komunalnych. Pojemniki MGB 240 spełniają normy bezpieczeństwa i mogą być obsługiwane przez brygady wywozowe.
  • Czystość i higiena – naszym klientom nie wysyłamy pojemników, które są brudne i zawierają pozostałości odpadów. Używane pojemniki 240 litrów dokładnie myjemy oraz dezynfekujemy płynami, używanymi w przemyśle spożywczym. Nie ma więc obaw, że nabyty kosz na śmieci nie będzie spełniał standardów higienicznych. Dbamy o wysoką jakość dostarczanych produktów.
  • Miła obsługa – nasi doradcy są do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań ofertowych i dopytywania o kwestie związane z używanymi pojemnikami na odpady. Na każde pytanie postaramy się odpowiedzieć w sposób kompetentny i nie pozostawiający wątpliwości.
Używane pojemniki 240 litrów
Używane pojemniki 240 litrów