Wynajmij
ogrodzenie
online
uzywany pojemnik 1100 litrow - Używane pojemniki 1100 litrów
2018-10-10 Łukasz Kamiński

Używane pojemniki PA 1100 to nasza oferta dla zarządców nieruchomości, którzy chcą posadowić przy swoich posesjach używane zbiorniki na odpady. Zapraszamy do zakupu koszy o pojemności 1,1 M3. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz tanią dostawę do dowolnego miejsca w Polsce. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz ich trwałość. Wszystkie sprzedawane przez nas pojemniki spełniają normę PN:EN 840 i pasują pod zasyp nowoczesnych pojazdów komunalnych. Zachęcamy do składania zamówień na używane pojemniki PA 1100. Pożądaną przez Państwa liczbę śmietników można zamówić telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy wsparcie na każdym z etapów realizacji zlecenia. Zbiorniki na nieczystości, które pochodzą z wtórnego obrotu to doskonała alternatywa dla osób które:

Używane pojemniki PA 1100

  • Cenią sobie wysokie standardy wykonania produktów – sprzedawane przez nas pojemniki PA 1100 pochodzą z krajów starej Unii Europejskiej. Ich ojczyzną są Niemcy lub Holandia. Nie jest niczym odkrywczym stwierdzenie, że wpasowują się one w standardy oczekiwań odbiorców zagranicznych. W związku z powyższym nie pękają one przy pierwszym użyciu, ani w konsekwencji panujących temperatur. Używane pojemniki PA 1100 posiadają niepopękane klapy oraz sprawne kółka. Mogą być używane jeszcze przez długi czas od ich nabycia.
  • Chcą zaoszczędzić – pojemniki PA 1100 są tańsze od ich odpowiedników, sprzedawanych za pośrednictwem markowych producentów. Ci bowiem nie zawsze są zainteresowani sprzedażą pojedynczych sztuk. U nas możecie zamówić Państwo mniejsze ilości zbiorników. Z chęcią wyślemy do Państwa 1,2 lub 3 kosze do niesegregowanych zmieszanych odpadów komunalnych. Zbiorniki 1,1 M3 to wybór, który się opłaca.
  • Są ekologiczne – użycie koszy na odpady, które nie są nowe znacząco wpływa na ochronę środowiska. Nie są zużywane bowiem kolejne zasoby naturalne naszej planety. Zakup tzw. „używek” świadczy o Państwa świadomości ekologicznej. Nie ma przecież sensu kupować nowych pojemników, skoro używane spełniają te same zadanie. Ich estetyka nie ustępuje w znacznym stopniu koszom, które pochodzą bezpośrednio z fabryki. Zapraszamy do kontaktu.
Używane pojemniki 1100 litrów
Używane pojemniki 1100 litrów