Wynajmij
ogrodzenie
online
uzywane kosze na smieci 400x350 - Używane kosze na śmieci
2019-02-28 Łukasz Kamiński

Używane kosze na śmieci to nasza oferta na sprzedaż pojemników na odpady z importu. Każdy z naszych zbiorników dostępny jest dla Państwa w naszym magazynie lub sprzedaży wysyłkowej. Naszym klientom zapewniamy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również jakość, którą będzie się można cieszyć przez cały okres użytkowania. W chwili obecnej zapraszamy do nabycia pojemników o pojemności 240 litrów w kolorze czarnym oraz zielonym.

Wspomniane wcześniej zbiorniki można zamówić w sposób zdalny za pośrednictwem naszego e – sklepu. Używane kosze na śmieci to oferta, która jest gwarancją:

Walory nabycia używanych koszy na odpady

  • Otrzymania czystych pojemników – nasze zbiorniki na nieczystości utrzymywane są w prawidłowym stanie sanitarnym. Każdy z nich jest przed wysyłką myty i dezynfekowany. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty otrzymają więc egzemplarze z których od razu będzie można skorzystać. Nasze pojemniki na nieczystości pozbawione są zabrudzeń i resztek po ich uprzedniej zawartości.
  • Uzyskania kompletnych koszy do zbiórki odpadów – pojemniki na odpady, stanowiące integralny elementy naszej propozycji to towar kompletny i pozbawiony wad. Ich układ jezdny, klapy oraz uchwyty są w pełni sprawne i nie posiadają widocznych zniszczeń. Zbiorniki na nieczystości dopasowane są do urządzeń zasypowych nowoczesnych śmieciarek i mogą być stosowane we wszystkich zakątkach naszego kraju.
  • Bezpiecznej wysyłki – każdy z naszych używanych koszy na śmieci pakujemy w kartony, które dodatkowo są owijane folią stretch. Taki sposób konfekcjonowania wyklucza możliwość ich zniszczenia w transporcie. Pojemniki na odpady wysyłamy za pośrednictwem firmy Pocztex, której doświadczenie i stosowane procedury są gwarantem szybkiej dostawy.
  • Doradztwa w zakresie doboru odpowiedniej liczby koszy na śmieci – nasi specjaliści znają problemy gospodarki odpadami od przysłowiowej podszewki. Dysponujemy wiedzą oraz danymi statystycznymi, które mogą pomóc w doborze odpowiedniego kosza na nieczystości. Nasi klienci mogą zatem skontaktować się z pracownikami biura obsługi klienta i uzyskać podpowiedź, jakie rozwiązanie będzie dla nich najefektywniejsze.
Używane kosze na śmieci
Używane kosze na śmieci

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą używanych kosze na śmieci. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.