Wynajmij
ogrodzenie
online
udostepnianie harmonogramu 400x350 - Udostępnienie harmonogramu wywozu
2020-10-19 Łukasz Kamiński

Nieuchronnie zbliżający się koniec roku 2020 niesie za sobą konieczność dostarczenia mieszkańcom nowego harmonogramu wywozu. A, że temat nie jest wcale błahy, świadczą o tym fakty. Terminarz pracy pojazdów komunalnych jest bowiem podstawowym dokumentem, który wprowadza porządek w gospodarowaniu odpadami.

Bez jego znajomości nie jest możliwe udostępnianie prawidłowych pojemników i zdobycie wiedzy na temat zbiórek gabarytów czy też funkcjonowania PSZOK. Ten rok jest jednak inny od minionych. Pandemia koronawirusa sprawiła, że czynność ta nie należy wcale do bezpiecznych, a przez brak kadrowe może być wręcz niemożliwa do zrealizowania Na szczęście istnieją sposoby, aby mieszkańcy mogli otrzymać  harmonogram, a Państwo pozbyli się części obowiązków. Aplikacja „Moje Odpady” na Androida i IOS to produkt, który działa w ponad 30 Gminach na terenie kraju i pozwala na:

Udostępnienie harmonogramu wywozu w aplikacji „Moje Odpady”

  • Szybkie udostępnienie kalendarza odbioruaplikacja „Moje Odpady” pozwala na bezpieczne i szybkie udostępnienie harmonogramu wywozu. Proces ten odbywa się na płaszczyźnie zdalnej i opiera o przesłane przez Państwa dokumenty. Przeciętny czas potrzebny do tego, aby mieszkańcy mogli otrzymać wgląd w harmonogram nie przekracza 2 dni roboczych. Jeśli więc gonią Państwa terminy to przystąpienie do naszego programu może być panaceum na tego typu bolączki.
  • Wzbogacenie strony Internetowej o funkcjonalny Widgetoprogramowanie „Moje Odpady” składa się z kilku części. Poza aplikacją na smartfony posiada ono także rozszerzenie w postaci Widgetu, który można umieścić na stronie Internetowej. Za te same pieniądze otrzymujecie zatem Państwo, aż dwa rozwiązania, którego pozwolą na dotarcie z informacją o odbiorze odpadów do wszystkich gospodarstw domowych w Państwa Gminie.
  • Komunikowanie się mieszkańców z Gminą – obecnie zaistniała sytuacja nie napawa nikogo optymizmem. Ilość zachorowań na COVID – 19 sprawia, że powinniśmy jak najbardziej ograniczyć zachodzące w społeczeństwie interakcje. Pracować i żyć trzeba jednak nadal. Udostępnienie harmonogramu odbioru to tylko jedna z funkcjonalności naszej aplikacji. Oprócz funkcji informacyjnej można za jej pośrednictwem zgłosić braki w odbiorze nieczystości czy poznać zasady segregacji.

 

Udostępnienie harmonogramu wywozu w aplikacji
Udostępnienie harmonogramu wywozu w aplikacji

 

Koszt wdrożenia aplikacji „Moje Odpady” jest niewysoki i równoważy się wydatkami ponoszonymi na wydruk i dystrybucję harmonogramu w wersji papierowej. Jeśli chcą Państwo otrzymać bliższe informacje na temat kooperacji z naszą firmą to zapraszamy do kontaktu.