Wynajmij
ogrodzenie
online

Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni

srodki do dezynfekcji rak i powierzchni 400x350 - Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni
2020-04-04 Łukasz Kamiński

Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni to produkty na które w ostatnim czasie wzrosło gwałtowanie zapotrzebowanie. Taki stan rzeczy nie może specjalnie dziwić skoro nasz kraj właśnie zmaga się z pandemią koronawirusa.

Ale bądźmy szczerzy: preparaty wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze są nam potrzebne na co dzień, a obecna sytuacja jedynie zwraca uwagę na ich przydatność. Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) podstawą do zachowania należytego stanu zdrowia jest częste i dokładne mycie rąk. Proces ten jest stosunkowo łatwy do przeprowadzenia. W uzasadnionych przypadkach warto go jednak wzmocnić przez stosowanie odpowiednich produktów. W ofercie, która jest obecnie dostępna na rynku dominują środki do dezynfekcji rąk i powierzchni oparte na bazie alkoholu etylowego. 70 % roztwór tejże substancji eliminuje czynniki stwarzające dla nas potencjalne zagrożenie w procesie tzw. denaturacji. Tyczy się to nie tylko naszych dłoni, ale i powierzchni z którymi mamy na co dzień do czynienia. Biurko, półka sklepowa czy taśma produkcyjna stanowią przykłady miejsc szczególnie narażonych na wspomniane wcześniej patogeny. Sklep online wprowadził do swojej oferty wiele produktów, które można nabyć przez Internet. Należą do nich przede wszystkim:

Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni w sklepie online

  • Płyny do dezynfekcji i odkażania – wspomniane wcześniej preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni przydają się tak w domach jak i zakładach pracy. Rekomendujemy ich użycie w dozownikach lub specjalnych butelkach z pompką. Sprzyja to nie tylko naszej wygodzie, ale i sprawia, że płyn zużywany jest w sposób optymalny i nie marnuje się jego namiar.
  • Mydło w płynieantybakteryjne mydło w płynie to dobry i sprawdzony sposób na codzienne mycie rąk. Polecamy je nie tylko w tym specyficznym dla nas wszystkich okresie, ale i na przyszłość. Dla restauracji, sali zabaw czy innych obiektów o dużym przepływie osób jest ono podstawą do zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.
  • Czyściwo i chusteczki do nasączaniapreparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni wymagają odpowiedniego aplikatora. Alternatywą dla dozowników i butelek z pompką mogą być również chusteczki lub czyściwo. Tego typu asortyment można również kupić w naszym sklepie online. Zapraszamy do współpracy.

 

Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni
Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni