Wynajmij
ogrodzenie
online
spoleczna odpowiedzialnosc biznesu 400x350 - Społeczna odpowiedzialność biznesu
2019-05-19 Łukasz Kamiński

Gospodarka odpadami każdego dnia zmaga się z szeregiem problemów. Dotyczą one wielu rozmaitych sfer, które dotykają zwłaszcza osób prywatnych. Części z nich staramy się zapobiegać poprzez naszą działalność. Odpady.org nie są nastawione jedynie na zwiększanie swoich przychodów.

Czujemy społeczną odpowiedzialność naszych działań i dlatego staramy się kreować jak najwięcej wartości dodanych.  W tym wpisie chcielibyśmy Państwu przybliżyć, czym oprócz handlu zajmuje się nasza firma i zachęcić Państwa do korzystania z zasobów niniejszej strony WWW. Do głównych obszarów naszej działalności zaliczyć możemy także:

Społeczna odpowiedzialność biznesu

  • Szerzenie edukacji ekologicznej – witryna Odpady.org zawiera w swoich zasobach blog. Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawostek na temat gospodarowania odpadami. Oprócz kwestii związanych z prawodawstwem poruszamy na nim typowe tematy, które dotyczą każdego z nas. W tym duchu opracowaliśmy także przydatne narzędzia. Każdy z Was może skorzystać ze słownika odpadowego oraz wyliczyć ile koszy na śmieci zaspokoi Wasze potrzeby. Codziennie nasz blog odwiedzany jest przez dziesiątki osób z całego kraju.
  • Darmowe doradztwo – nie zajmujemy się wywozem odpadów, ale otrzymujemy od Państwa szereg telefonów, które dotyczą odbioru gruzu, papy czy innych nieczystości. Nikogo nie pozostawiamy samemu sobie. Nasza obecność w branży odpadowej sprawia, że mamy szereg kontaktów, które staramy się Wam udostępnić w trosce o dobro środowiska naturalnego. Czystość Państwa okolicy leży nam głęboko na sercu.
  • Aplikacje odpadowe – dwa lata temu udało nam się stworzyć aplikację „Moje Odpady”. Przez ten okres przeszła ona szereg modyfikacji. Na chwilę obecną nasz produkt dostępny jest w 5 gminach na terenie całej Polski. Oprogramowanie dostępne jest na platformę Android oraz IOS. Pomaga ono mieszkańcom w zaznajomieniu się z aktualnym terminarzem przyjazdu pojazdów komunalnych i zawiera wytyczne dotyczące segregacji odpadów. Zachęcamy Państwa, abyście zaprosili Waszą Gminę do uczestnictwa w naszym programie.
Społeczna odpowiedzialność biznesu
Społeczna odpowiedzialność biznesu

 

Odpady.org to nowoczesny projekt odpadowy. Posiada on nie tylko wymiar komercyjny, ale ma przede wszystkim być Waszym towarzyszem w gospodarowaniu odpadami. Zachęcamy do bycia jego częścią.