Wynajmij
ogrodzenie
online
poszerzamy ofertę 400x350 - Poszerzamy ofertę na pojemniki do odpadów
2019-05-28 Łukasz Kamiński

Miło jest nam poinformować Państwa, że nawiązaliśmy współpracę z firmą PHU Impex, która jest liderem rynku używanych pojemników na odpady. Dzięki powyższemu nasza oferta poszerza się o kolejne rodzaje koszy na nieczystości.

Już teraz w stałej sprzedaży znajdziecie Państwo między innymi:

Nowe rodzaje używanych pojemników na odpady

  • Pojemniki na odpady o pojemności 80 litrów (MGB 80) – pojemniki na odpady mające 80 litrów pojemności to doskonała oferta dla osób samotnie prowadzących gospodarkę odpadami, mających ograniczoną przestrzeń na posadowienie zbiorników lub przywiązujących wagę do prawidłowej segregacji nieczystości. Są one nieco większe od popularniejszych w Polsce „60” i optymalnie zaspokajają potrzeby 1 lub 2 osób, przy cotygodniowym wywozie śmieci.
  • Pojemniki na odpady o pojemności 660 litrów – kosze na śmieci mające 660 litrów są sprawdzoną alternatywą do kilku pojemników o pojemności 240 litrów. Ich wielkość doskonale sprawdzi się nie tylko w przydomowej pergoli śmietnikowej, ale również na podwórzach kamienic w zabudowie wielolokalowej. Gwarantujemy korzystne warunki nabycia poszczególnych koszy na śmieci oraz konkurencyjne koszty dostawy.
  • Pojemniki na odpady o pojemności 770 litrów – zbiorniki na odpady o pojemności 770 litrów posiadają cztery koła i są zdolne pomieścić tyle odpadów, co nawet 4 kosze o objętości 240 litrów. Dzieje się tak za sprawą, możliwości odpowiedniego rozlokowania wyrzucanych odpadów. Każdy z naszych koszy na śmieci jest przed wysyłką myty oraz sprawdzany pod kątem technicznym. Kupując używane pojemniki z dobrego źródła oszczędzacie Państwo pieniądze oraz wpisujecie się w ideę Zero Waste.
  • Pojemniki 1100 litrów „ocynk” – wszędzie tam, gdzie jako opał wykorzystywany jest węgiel lub drewno tworzy się popiół. Brak odpowiedniej uwagi skutkuje tym, że często kosze na śmieci z plastiku mogą się najzwyczajniej spalić. Dobrze jest więc posiadać odpowiednią alternatywę. Dobrym rozwiązaniem wydaje zamiana pojemników z tworzywa na metalowe. Nasze zbiorniki są wolne od rdzy, posiadają jednolitą strukturę oraz sprawny układ jezdny. Zapraszamy do ich zakupu za pośrednictwem Internetu.
  • Pojemniki 1,5 M3 i 2,5 M3 – selektywna zbiórka odpadów to podstawa funkcjonowania systemy odbioru nieczystości. Aby fakt ten stał się prawidłem, potrzebne są jednak odpowiednie pojemniki. My proponujemy Państwu kosze opróżniane za pośrednictwem pojazdów wyposażonych w HDS. Pomieszczą one więcej śmieci od koszy typu PA 1100, pozytywnie wpływając na koszt ich transportu.
Poszerzamy ofertę na pojemniki do odpadów
Poszerzamy ofertę na pojemniki do odpadów

 

Zapraszamy do współpracy:

Zamówienia detaliczne:

Tel. + 48 515 174 514 (Łukasz Kamiński)

Mail: biuro@odpady.org

Zamówienia hurtowe:

Tel. +48 508 296 940 (Sebastian Jałoszyński)

Mail: sebastian@phu-impex.pl