Wynajmij
ogrodzenie
online
pojemniki na odpady uzywane 400x350 - Pojemniki na odpady zmieszane
2019-04-30 Łukasz Kamiński

Pojemniki na odpady zmieszane to integralny element naszej oferty sprzedażowej. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy, które chcą nabyć kosze na śmieci z importu. Wszystkie ze sprzedawanych przez nas zbiorników pochodzą od renomowanych producentów i posiadają szereg walorów.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem naszego sklepu Internetowego oraz serwisu aukcyjnego Allegro. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość zawierającą zapytanie ofertowe odpowiemy przed upływem 1 doby. Pojemniki na odpady zmieszane to przede wszystkim:

Pojemniki na odpady zmieszane

  • Satysfakcjonujące ceny – nasze pojemniki na odpady zmieszane są w większości używane. Nie tylko nie przekreśla to ich użycia przy zbiórce odpadów, ale również zapewnia możliwość nabycia w konkurencyjnych cenach. Kolorystyka koszy na śmieci jest zgodna z aktualnie obowiązującym prawodawstwem i spełnia wytyczne zapisane w ustawach odpadowych.
  • Szybka wysyłka – pojemniki na odpady niesegregowane wysyłamy w przeciągu 3 dni od złożenia stosownego zapotrzebowania. Taki stan rzeczy sprawia, że w przeciągu tygodnia zbiorniki można posadowić w miejscu ich finalnego przeznaczenia. Śmietniki dostępne na naszej platformie sprzedażowej pakujemy w estetyczne i trwałe opakowania z kartonu.
  • Podwyższona jakość – niektóre z naszych pojemników na odpady zmieszane mają przeszło 10 lat. Ich stan techniczny i wizualny sprawia, że nie tylko będą mogły Państwu posłużyć przez kolejną dekadę, ale również wytrzymają dłużej niż obecnie produkowane kosze. Śmietniki zakupione w naszej firmie wykonane zostały bez domieszek regranulatu, który skutecznie obniża ich właściwości użytkowe.
  • Doradztwo w kwestiach odpadowych – projekt Odpady.org koordynowany jest przez specjalistów z zakresu gospodarki odpadowej. Każdy z Państwa może do nas zadzwonić w tematach związanych z odbiorem nieczystości zmieszanych i poprosić o stosowną poradę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Przykładowe pojemniki:

 

Pojemniki na odpady zmieszane
Pojemniki na odpady zmieszane

 

Zachęcamy do nabycia pojemników na odpady zmieszane. Nasz towar to doskonały wybór dla mieszkańców, przedsiębiorstw, hoteli, pensjonatów oraz innych miejsc, które muszą być wyposażone w śmietniki. Warto się w nie zaopatrzyć online lub umówić na odbiór osobisty.