Wynajmij
ogrodzenie
online
pojemniki na odpady przed wielkanocą 400x350 - Pojemniki na odpady przed Wielkanocą
2019-04-09 Łukasz Kamiński

Już niebawem będziemy obchodzić święta Wielkiej Nocy. Dla wielu z nas czas ten będzie okresem spotkań w gronie rodzinnym. Jak co roku zasiądziemy do rodzinnego stołu i będziemy obdarowywać się prezentami. Siłą rzeczą powstanie w tym okresie dość sporo odpadów.

Warto zabezpieczyć się na tą okoliczność i zamówić dodatkowe kosze na śmieci w naszym E – sklepie. Wszystkie zamówienia, które zostaną u nas złożone do 12.04.2019 r.  zrealizujemy jeszcze przed świętami. Zachęcamy do  kupna koszy na odpady zmieszane, które mogą posłużyć Państwu do:

Pojemniki na odpady przed Wielkanocą

  • Wyrzucenia niezjedzonych potraw Wielkanocnych – czas świąt Wielkiej Nocy obfituje w wiele różnorodnych smakołyków. Z reguły przygotowujemy je nieco na wyrost. W większości przypadków ich pozostałości muszą być wyrzucone do pojemników na odpady Nie zawsze jednak wywóz śmieci ma miejsce tuż przed świętami. Jeśli nie chcecie Państwo widoku zalegających nieczystości to pomyślcie już teraz o nabyciu pojemników na odpady o pojemności 240 litrów.
  • Zagospodarowania papieru od prezentów – prezenty, którymi się nawzajem obdarowujemy są przeważnie opakowane w kolorowe zawiniątka. I choć na pierwszy rzut oka wykonane są one z papieru, to nie zawsze tenże papier nadaje się do recyklingu. Jeśli jego powłoka jest lakierowana lub wzbogacona o inne materiały to torebka czy inna forma opakowania powinna być wyrzucona do koszy na śmieci zmieszane. Umożliwiamy nabycie tego typu zbiorników przez Internet.
  • Pozbycia się starych zabawek i świątecznych porządków – producenci zabawek prześcigają się w coraz to nowych pomysłach. Wielu najmłodszych z niecierpliwością oczekuje, co tym razem przyniesie im Zajączek. Nowe podarki mogą sprawić, że dzieci (lub najczęściej rodzice:)) będą musiały przygotować na nie odpowiednią przestrzeń. Tym samym takie przedmioty jak niektóre maskotki, piłki czy tzw. „resoraki” trafią do koszy na śmieci zmieszane. Zapewniamy najlepszej jakości pojemniki do śmieci, pochodzące z importu.
pojemniki na odpady przed wielkanocą
Pojemniki na odpady przed Wielkanocą

Zakup pojemników na odpady w okresie przedświątecznym to dobry pomysł na zapewnienie sobie komfortu gromadzenia odpadów. Zapraszamy do kontaktu z naszym teamem.