Wynajmij
ogrodzenie
online
panel b2b dla firm wywozowych 400x350 - Panel B2B dla firm wywozowych
2021-08-18 Łukasz Kamiński

Panel B2B dla firm wywozowych to jeden z nowych modułów platformy Waste24. Umożliwia on zarządzanie zleceniami otrzymywanymi od klientów danego przedsiębiorstwa, wprowadzając w nich odpowiednią systematykę.

Potrzeby zgłaszane przez Państwa Zleceniodawców przestają tym samym być anonimowe i nie ma możliwości, aby umknęły one Waszej uwadze. Funkcjonalność, którą zyskał Waste24 dedykujemy wszystkim firmom, które obsługują klientów korporacyjnych i chcą z nimi budować długotrwałe relacje. Możliwości, które daje panel B2B to nie tylko teoria, ale i realne wartości dodane, które otrzymacie Państwo poprzez:

Panel B2B dla firm wywozowych – SAAS Waste24

  • Zamawianie usług wywozowych onlinepanel B2B dla firm wywozowych pełni rolę wirtualnego asystenta dyspozytorów. Za jego pomocą, klienci z którymi macie Państwo podpisane umowy mogą zgłaszać konieczność odbioru śmieci, które staje się zleceniem dla pracowników, nadzorujących odbiory. Zgłoszony do panelu wywóz można przypisać do odpowiedniego kierowcy, ustalić datę wykonania, a także wysłać do klienta powiadomienie o zmianie jego statutu. Zastępuje to w pełni korespondencję mailową i pozwala na zaoszczędzenie czasu.
  • Aplikacja do zamawiania wywozówpanel B2B dla firm wywozowych to także w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna na Androida. Pozwala ona na to samo, co oprogramowanie webowe, ale nie uzależnia użytkowników od miejsca, z którego dokonują oni zamówienia. Produkt ten doskonale spisuje się na budowach, gdzie dostęp do urządzeń stacjonarnych jest ograniczony. Zakup dostępu do naszego systemu wpływa pozytywnie na wizerunek Państwa firmy i wprowadza ją w XXI wiek.
  • Pełna personalizacja – pomimo tego, że Waste24 nie jest systemem dedykowanym to panel B2B można w pełni spersonalizować pod Waszą firmę. Oznacza to, że można do niego zaimplementować logo danego podmiotu i przygotować wiadomości mailowe, zawierające odpowiednie stopki i dane kontaktowe. Z konfiguracją poradzą sobie nawet mniej wprawieni użytkownicy systemu.
  • Pozyskiwanie surowców do produkcjiWaste24 sprawdza się doskonale przy pozyskiwaniu surowców do recyklingu. System można oddać w użytkowanie swoim kontrahentom i jeszcze skutecznie odbierać od nich komponenty zasilające Państwa linie technologiczne.

 

Panel B2B dla firm wywozowych
Panel B2B dla firm komunalnych