Wynajmij
ogrodzenie
online
oznaczenia pojemnikow 400x350 - Oznaczenia pojemników na odpady
2019-01-25 Łukasz Kamiński

W ostatnich latach dużą wagę przywiązuje się do kwestii związanych z prawidłowym segregowaniem odpadów. Aby proces ten miał szanse zaistnieć potrzebnych jest szereg składowych.

Oprócz właściwych pojemników, wysokiej świadomości społecznej i odpowiednio rozwiniętej branży recyklingu istotne są również kwestie informacyjne. Najprostszą metodą dotarcia do ludzkich umysłów jest czytelne przedstawienie przeznaczenia poszczególnych kubłów. Można tego dokonać za pośrednictwem odpowiednio przygotowanych naklejek. Tego typu produkty możecie Państwo nabyć za pośrednictwem naszego sklepu i kontaktując się z nami telefonicznie. Zapraszamy do zakupu oznaczeń na używane pojemniki do odpadów. Naszym klientom zapewniamy:

Oznaczenia pojemników na odpady

  • Estetyczny wygląd graficzny – wszystkie naklejki na pojemniki do odpadów zostały zaprojektowane przez naszych grafików. Dołożyli oni wszelkich starań, aby użyte wzornictwo było jak najbardziej sugestywne i ułatwiało mieszkańcom prawidłowe wyrzucanie śmieci. Do przygotowania naklejek użyto symboli graficznych i kolorystyki zgodnej z zapisami ustawowymi. Oznaczenia koszy są więc: zielone, czarne, żółte, brązowe i niebieskie.
  • Wysoką jakość folii – naklejki na pojemniki do odpadów wydrukowaliśmy na wysokiej jakości folii. Zostały one dokładnie poprzycinane, tak aby móc łatwo przytwierdzić je do pojemników. Użyta do produkcji naklejek folia jest odporna na warunki atmosferyczne.  Naszym naklejkom nie zaginają się obrzeżą, a ich wygląd nie ulega zmianie pod wpływem mrozu, deszczu czy upału.
  • Rabaty, uzależnione od wielkości zamówienia – firmy komunalne, które mają obowiązek oznaczenia pojemników na odpady potrzebują nieraz wielu tysięcy naklejek. To właśnie dla tego typu podmiotów zapewniamy korzystne obniżki cen. Aby otrzymać rabat wystarczy napisać do nas maila, w którym określicie Państwo swoje potrzeby. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Spersonifikowany wygląd naklejki – jeśli potrzebny jest Państwu indywidualny wzór naklejki na pojemniki do odpadów to możemy go także przygotować. Jesteśmy w stanie wzbogacić nasze oznaczenia o takie elementy jak logo firmy wywozowej lub herb danej Gminy. Na naklejkach mogą być również umieszczone opisy poszczególnych frakcji odpadów i kod QR, a także adres Państwa strony WWW. Zachęcamy do kooperacji.
Oznaczenia pojemników na odpady
Oznaczenia pojemników na odpady