Wynajmij
ogrodzenie
online
smietnik 240 litrow 400x350 - Osobisty odbiór pojemnika
2019-04-19 Łukasz Kamiński

Podstawą komfortowego zbierania odpadów jest dobry pojemnik. Nie wszędzie jednak można go nabyć w sposób prosty i nie wymagający zbytniego zaangażowania. Z tego właśnie powodu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą mieszkańców oraz firmy z okolicznych Gmin.

Wszyscy Ci z Państwa, którzy zdecydują się zakupić kosz na śmieci w naszym przedsiębiorstwie będą mieli okazję do:

Osobisty odbiór pojemnika – zapraszamy do zakupu pojemników

  • Wyboru odpowiedniego pojemnika spośród setek dostępnych sztuk – zapraszamy do bezpośrednich odwiedzin naszego magazynu, który mieści się w Grudziądzu. Osoby, które odwiedzą nas osobiście będą mogły wybrać swój własny kosz na śmieci i samodzielnie ocenić jego stan techniczny. Każdy ze sprzedawanych śmietników jest czysty i posiada zdemontowane kółka. Jego transport do miejsca posadowienia nie będzie zatem uciążliwością.
  • Uzgodnienia terminu odbioru pojemnika – nasze pojemniki na odpady sprzedajemy w porach uzależnionych od Państwa potrzeb. Osoby, które nie mają wolnego czasu w godzinach porannych będą mogły zakupić swój kosz w weekendy lub popołudniami. Do nabycia śmietników zapraszamy szczególnie mieszkańców Łasina, gminy Łasin oraz Kwidzyna i okolicznych miejscowości.
  • Uzyskania konkurencyjnych cen – pojemniki na odpady, którymi dysponujemy wyprodukowane zostały z najwyższej jakości tworzywa. Każdy z nich został poddany dokładnej ocenie pod kątem stanu wizualnego oraz technicznego. Nasze kosze na nieczystości są pozbawione wad, które ograniczyłaby ich wartość użytkową. Koszt ich nabycia jest niższy niż w okolicznych marketach budowlanych. Nasze śmietniki to najlepsze przełożenie jakości w stosunku do ceny.
  • Dostawy pod same drzwi – Ci z Państwa, którzy preferują zakupy online mogą nabyć swój pojemnik za pośrednictwem Internetu. Zapraszamy do odwiedzin zakładki „Sklep” oraz dokonania transakcji online. Nasz towar dotrze do Państwa w opakowaniu, które chronić go będzie podczas transportu. Gwarantujemy atrakcyjne koszty dostawy i wysyłkę kosza w przeciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Odbiór osobisty pojemnika
Odbiór osobisty pojemnika

 

Pojemniki na odpady z naszego magazynu są towarem o dużej atrakcyjności. W chwili obecnej posiadamy kosze w kolorze zielonym oraz czarnym. Ich przeznaczeniem może być szkło lub śmieci niesegregowane.