Wynajmij
ogrodzenie
online
oprogramowanie komunalne waste24 400x350 - Oprogramowanie komunalne Waste24
2021-12-16 Łukasz Kamiński

Oprogramowanie komunalne Waste24 działa w chmurze. Oznacza to, że dostęp do systemu możliwy jest z poziomu przeglądarki Internetowej.

Takie rozwiązanie ma szereg zalet, które pozwalają na sprawniejsze zarządzie firmą wywożącą śmieci. Aby przekonać Państwa do naszego konceptu warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, kluczowych w kontekście prowadzenia biznesu. Waste24 to przede wszystkim wygodniejsze śledzenie poszczególnych procesów i pewność, że nie zostaną one przez nikogo niezauważone. Za taki stan rzeczy odpowiada przede wszystkim:

Oprogramowanie komunalne Waste24

  • Łatwość dostępu do systemuoprogramowanie komunalne Waste24 działa w pełni online. Oznacza to, że nie aby z niego skorzystać nie trzeba instalować nic poza przeglądarką Internetową. W każdej chwili można więc sprawdzić, co dzieje się w przedsiębiorstwie, a w razie czego wprowadzić korekty.
  • Intuicyjność – wielu naszych użytkowników podkreśla fakt, że korzystanie z Waste24 jest intuicyjne. Nie trzeba więc spędzać długich godzin na poznaniu mechanizmów działania poszczególnych funkcji. Nasze oprogramowanie powstało na bazie doświadczeń logistyków komunalnych i precyzyjnie odpowiada na ich potrzeby. Software sprowadza znane wszystkim procedury do postaci cyfrowej, zaprowadzając w nich porządek.
  • Uniwersalność – w pracy dyspozytorów ważne jest poznanie dokładne poznanie zagadnień z którymi mają do czynienia. Niestety z braku czasu nie zawsze jest możliwość, aby wiedza, którą posiądą przeniknęła na pozostałe osoby w organizacji. W ślad za powyższym bardzo często rodzą się problemy związane z właściwą obsługą klienta. Mogą się do nich zaliczać przede wszystkim braki w znajomości kodu odpadów czy rodzaju kontenera. Waste24 potrafi w natychmiastowy sposób prześledzić historię zleceń i dać odpowiedź na rodzące się wątpliwości.
  • Minimalizowanie dokumentacji – wiele osób ma awersję do dokumentacji i na samą myśl o stosach papierów robi im się niedobrze. Nie ma się co dziwić skoro zadrukowanych kartek papieru nie można ani od razu przeszukać, ani przeanalizować. Waste24 niweluje konieczność używania tradycyjnych dokumentów i zasypywania nimi biura. Sprawiają to nasze aplikacje mobilne, dzięki którym od razu wiadomo jaki statut maja dane zamówienia.   

 

Oprogramowanie komunalne Waste24
Oprogramowanie komunalne Waste24