Wynajmij
ogrodzenie
online
oprogramowanie do wynajmu ogrodzen 400x350 - Oprogramowanie do wynajmu ogrodzeń
2020-06-28 Łukasz Kamiński

Oprogramowanie do wynajmu ogrodzeń to nasz nowy produkt, który przygotowaliśmy dla jednego z naszych klientów. Software pozwala na skonfigurowanie parametrów tej usługi i jest dostępny online.

Na portalu Wynajemogrodzen.eu klienci z całej Polski mogą wydzierżawić potrzebne im panele ogrodzeniowe i cieszyć się nimi już w 48 godzin  od złożenia stosownego zapotrzebowania. Skrypt, którego jesteśmy autorami to innowacja na skalę kraju, a sam projekt jest wart Państwa uwagi. Już wkrótce wzbogacimy go o stosowne aplikacje na Androida i IOS. Nasze oprogramowanie podobnie jak w przypadku innych produktów, których jesteśmy autorami pozwala na:

Wynajem ogrodzeń przez Internet – oprogramowanie do zamawiania paneli

  • Określenie ilości paneli ogrodzeniowychoprogramowanie do wynajmu ogrodzeń tymczasowych pozwala na wskazanie potrzebnych ilości paneli oraz ich typu. Software działa bezpośrednio w przeglądarce Internetowej i do skorzystania z niego niezbędny jest dostęp do Sieci. Z walorów przygotowanego przez nas rozwiązania mogą skorzystać użytkownicy mobilni oraz stacjonarni.
  • Uzupełnienie wynajmu o usługi dodatkoweskrypt do dzierżawy paneli ogrodzeniowych posiada możliwość doboru szeregu usług dodatkowych. Osoby, które z niego skorzystają mogą domówić montaż i demontaż ogrodzenia oraz wszelkie czynności związane z jego za – i wyładunek. Tym samym nasze oprogramowanie obejmuje pełne spektrum usług związanych z wynajmem.
  • Wybranie adresu dostawy i określenie swoich uwag – za pomocą oprogramowania ogrodzeniowego można wskazać nie tylko adres dostawy ogrodzeń, ale i uściślić swoje zamówienie o niezbędne szczegóły. Wpisanie Państwa potrzeb w formularz zamówienia pozwala uniknąć omyłek i sprawia, że ogrodzenia tymczasowe zawsze docierają tam gdzie są niezbędne.
  • Szybkie płatności online – za ogrodzenia tymczasowe można zapłacić z wykorzystaniem możliwości jakie daje serwis Przelewy24. Za usługi wynajmu paneli ogrodzeniowych wystawiane są faktury VAT, które również zostały w pełni zautomatyzowane. Skrypt do dzierżawy paneli ogrodzeniowych i barierek to wygoda i prostota użytkowania.
  • Jasny i czytelny regulamin wynajmuoprogramowanie do zamawiania ogrodzeń opiera swoje działanie o jasny i czytelny regulamin, które stworzył nasz klient. Dzięki powyższemu odbiorcy paneli wiedzą, co dokładnie zamawiają i jakie są ich obowiązki.

 

Oprogramowanie - wynajem ogrodzeń
Oprogramowanie – wynajem ogrodzeń