Wynajmij
ogrodzenie
online
software 400x350 - Oprogramowanie dla firm komunalnych
2020-06-11 Łukasz Kamiński

Tworzona i rozwijana przez naszą firmę platforma do zarządzania usługami wywozowymi doczekała się nowej odsłony. W chwili obecnej Waste24 jest już znacznie dojrzalszy od swoich poprzedników i umożliwia zarządzanie wywozem odpadów w trybie zdalnym.

W chwili obecnej planowane są pierwsze wdrożenia aplikacji, a sam software pozwala na uporządkowanie wszelkich procesów, które zachodzą w firmach oferujących odbiór gruzu i innych rodzajów śmieci. Nasze oprogramowanie dla firm komunalnych to produkt, który przyda się każdemu przedsiębiorcy. Do największych zalet nowego Waste24 zaliczyć możemy przede wszystkim:

Oprogramowanie dla firm komunalnych w nowej odsłonie

  • Codzienne przygotowywanie dyspozycji – platforma odpadowa stworzona przez naszych programistów daje sposobność do przygotowania zleceń dla kierowców. Może im je przekazać w formie wydruków lub danych, które wysyła się na ich smartfony. Ostatnia z tych opcji to nowość na rynku tego segmentu oprogramowania. Aplikacja Android pozwala bowiem nie tylko z dużą dozą dokładności określić podstawienie kontenera lub pojemnika, ale i pobrać od zleceniodawcy wirtualny podpis dokumentujący wykonanie danej usługi.
  • Kontrola nad majątkiem przedsiębiorstwa – każdy kto zajmuje się biznesem wywozowym nieraz miał do czynienia z przypadkami zagubienia kontenerów w terenie. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego skoro w większości przypadków w obiegu jest co najmniej kilkadziesiąt zbiorników. Waste24 eliminuje przypadkowość w działaniu Państwa firmy. Wykonanie nawet pojedynczego zadanie ma swoje odzwierciedlenie na mapach Google. Każda dyspozycja jest wizualizowana za pośrednictwem symbolu graficznego zawierającego informacje o numerze kontenera. Pojedyncze zlecenia można także opatrzyć „alarmem”, który sygnalizuje że przekroczony został dopuszczalny okres wynajmu zbiornika.
  • Nowe spojrzenie na kwestię rozliczeń – każdy kto wykonuje dużo operacji naraz bardzo często obawia się o kwestie związane z ich późniejszym rozliczeniem. Waste24 znalazł na to sposób i każde ze zleceń automatycznie przekazywane jest do modułu ksiegowego. Dzięki powyższemu uszczelniony zostaje system finansowy firmy i równoważy się wskaźnik przychodów w stosunku do ponoszonych kosztów. Za pomocą oprogramowania można również wystawiać faktury VAT oraz pilnować terminów płatności.
  • Bazowanie na zasobach – Waste24 bazuje na zasobach. Oprogramowanie dla firm komunalnych pozwala więc Państwu na więcej. Logistyk pracujący w systemie wie o każdej porze dnia jakimi kontenerami aktualnie dysponuje i co może zaproponować swoim klientom. Na platformie można też sprawdzić historię rotowania poszczególnymi zbiornikami oraz wygenerować potrzebne raporty.

 

Oprogramowanie dla firm komunalnych
Oprogramowanie dla firm komunalnych