Wynajmij
ogrodzenie
online
oprogramowanie dla dyspozytorow komunalnych 400x350 - Oprogramowanie dla dyspozytorów komunalnych
2019-02-20 Łukasz Kamiński

Wiele firm komunalnych zmaga się z potrzebą zinformatyzowania poszczególnych obszarów swojej działalności. Wpływ na taki stan rzeczy mają nie tylko wymagania obecnych czasów, ale i rosnące potrzeby klientów. Firmy wywożące nieczystości posiadają przeważnie bardzo szeroką ofertą.

Oprócz odpadów komunalnych zajmują się one także odbiorem śmieci przemysłowych oraz budowlanych. Wypracowanie odpowiednich zysków jest możliwe do osiągnięcia tylko przy wsparciu odpowiednich narzędzi. Jednym z produktów, które poprawiają wskaźniki wydajności jest platforma odpadowa Waste 24. Nasz software pracuje w środowisko online i tworzą go moduły wspomagające realizację usług transportowych. Do jego podstawowych elementów należy:

Oprogramowanie dla dyspozytorów komunalnych

  • Oprogramowanie do wynajmu kontenerów – gruz, nieczystości o kodzie 17 09 04 lub odpady z zakładów produkcyjnych wywozi się w odpowiedniej wielkości kontenerach. Większość podmiotów posiada do swojej dyspozycji spory wolumen pojemników. Zapanowanie nad ich wynajmem wcale nie należy do najprostszych. Moduł o nazwie „Dyspozytor” wiele czynności może wykonać za Państwa. Przy jego użyciu możliwe jest wykonywanie zadań terminowych oraz przydzielanie prac poszczególnym kierowcom. Software składa się z aplikacji pracującej w tzw. „chmurze” oraz oprogramowania dostępnego na smartfony i tablety z Androidem.
  • Oprogramowanie do wynajmu toalet – przenośne kabiny WC są nieodzownym elementem każdej budowy i większego remontu. Wymóg ich wynajęcia spoczywa na Inwestorach. Nie dziwi zatem fakt, że wiele firm komunalnych rozszerza swoją działalność, oferując ich dzierżawę. Udostępnienie toalety nie polega jedynie na wystawianiu faktur za jej dzierżawę. Zbiorniki z fekaliami wymagają ciągłego serwisowania, które odbywa się cyklicznie. W ustaleniu odpowiednich czasookresów, a w efekcie ich prawidłowym rozliczaniu pomaga nasze oprogramowanie toaletowe. Oprócz funkcjonalności wspierających tworzenie odpowiedniego harmonogramu pełni ono rolę doskonale dopasowanego do potrzeb CMR.
  • Oprogramowanie do inwentaryzowania pojemników – kilka dni temu na naszych łamach opisaliśmy „Inwentaryzatora”. Dziś, w ramach krótkiego przypomnienia chcielibyśmy dodać, że oprócz ewidencjonowania pojemników i kontenerów może on pełnić także rolę analityczną. Z użyciem wygenerowanych raportów w formacie PDF możliwe jest lepsze planowanie i zwiększona kontrola nad posiadanymi zasobami. Serdecznie zapraszamy do założenia darmowego konta testowego i wypróbowania oprogramowania dla dyspozytorów komunalnych.
Oprogramowanie dla dyspozytorów komunalnych
Oprogramowanie dla dyspozytorów komunalnych