Wynajmij
ogrodzenie
online
ogoszenia w aplikacji moje odpady 400x350 - Ogłoszenia w aplikacji „Moje Odpady”
2020-02-16 Łukasz Kamiński

Ogłoszenia w aplikacji „Moje Odpady” to nowa funkcjonalność, którą mamy przyjemność zaprezentować wszystkim użytkownikom naszego oprogramowania. Rozwiązanie, które wcieliliśmy w życie z dniem 15.02.2020 ma za zadanie promować ideę „Zero Waste” i jeszcze mocniej integrować lokalną społeczność.

Przypominamy, że aktualnie dostęp do systemu mają Samorządy, które podpisały umowę z naszym przedsiębiorstwem, a pozostałe Gminy zapraszamy do podjęcia tej jakże ważnej decyzji. W 3 rocznicę urodzin „Moich Odpadów” postanowiliśmy obdarować je cechą, która sprawi, że:

Ogłoszenia w aplikacji „Moje Odpady”

  • Spadnie liczba odpadówrozwinięcia w aplikacji „Moje Odpady na Androida i IOS nie popełniliśmy bezcelowo. Naszym pragnieniem była silna troska o środowisko i zasoby, które najzwyczajniej w świecie ulegają zmarnowaniu. Większość z nas ma bowiem przedmioty, których nie potrzebuje i jest skłonna pozbyć się ich zupełnie za darmo. Zamiast upychania nimi śmietników warto oddać je potrzebującym lub sprzedać za niewielkie pieniądze. W ten sposób wywóz odpadów będzie tańszy, a na mniejszym strumieniu nieczystości zyska nasze najbliższe otoczenie.
  • Ludzie lepiej się poznająogłoszenia w aplikacji „Moje Odpady” mają także za zadanie zintegrować lokalną społeczność. Każdy z nas używa smartfonu na masową skalę. Może się okazać, że dzięki ogłoszeniom użytkownicy produktu będą mieli więcej okazji do spotkania się ze sobą „twarzą w twarz”. Software pozwoli dowiedzieć się co ciekawego ma do zaoferowania Państwa sąsiad i w jaki sposób możecie sfinalizować z nim daną transakcję.
  • „Moje Odpady” zagoszczą w Państwa kieszeni na dobre – Gminy, które wdrażały aplikację „Moje Odpady” miały największy problem ze zmotywowaniem mieszkańców do jej zainstalowania. Moduł ogłoszeniowy zmieni to diametralnie. Wszyscy wiemy, jaką popularnością cieszą się takie portale jak choćby OLX. Aplikacja na Androida i IOS to jeszcze jedno źródło na poznanie lokalnego rynku dóbr i rozwinięcie interakcji na linii oferent – poszukiwacz danego produktu lub usługi.

 

Ogłoszenia w aplikacji „Moje Odpady”
Ogłoszenia w aplikacji „Moje Odpady”

 

Zapraszamy do zapoznania się z testową wersją ogłoszeń w aplikacji „Moje Odpady”. Każde zdanie, nawet to krytyczne będzie mile widziane i pozwoli nam na dopracowanie stworzonego przez nas rozwiązania.