Wynajmij
ogrodzenie
online
oferta uzywane pojemniki na odpady 400x350 - Oferta używanych pojemników na odpady
2018-11-14 Łukasz Kamiński

Używane pojemniki na odpady z każdym dniem zyskują coraz większą popularność. W październiku 2018 roku sprzedaliśmy ich Państwu niemal 500, nie notując żadnej negatywnej oceny. Przychodząc w sukurs Państwa potrzebom, chcielibyśmy jeszcze raz przybliżyć naszą ofertę.

Do zakupu koszy na śmieci pochodzący z Niemiec i Holandii zapraszamy osoby prywatne  i firmy z całego kraju. W ciągłej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo zbiorniki, które w pełni zaspokoją Państwa potrzeby. Proponowane przez nas kubły to jakość, której na próżno szukać w sklepach wielkopowierzchniowych. Zamówienie używanych pojemników na odpady to Państwa świadectwo na bycie nowoczesnym i zarazem ekologicznym. W ciągłej ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć:

Oferta używanych pojemników na odpady

  • Używane pojemniki na odpady koloru czarnego – kolorystyka pojemników na odpady jest ściśle określona w obecnie obowiązującym prawodawstwie. Ministerstwo Środowiska wskazało pożądane zabarwienie koszy do zbiórki nieczystości. Na chwilę obecną wygląda ono następująco:
  1. kolor zielony – szkło lub odpady zmieszane,
  2. kolor żółty – tworzywa sztuczne i metale,
  3. kolor brązowy – odpady biodegradowalne,
  4. kolor niebieski – papier i tektura,
  5. kolor czarny – odpady zmieszane.

Myśląc nad zakupem używanego pojemnika na odpady należy więc wziąć powyższe wytyczne pod uwagę. W ciągłej ofercie naszego sklepu Internetowego znajdziecie Państwo kosze o zabarwieniu czarnym, szarym i grafitowym. Każdy z nich przed wysyłką jest sprawdzany pod kątem technicznym i dokładnie umyty.

  • Używane pojemniki na odpady koloru zielonego – z dnia na dzień coraz bliżej nam do końca roku. Jego ostatnim akordem jest Sylwester, podczas którego spożywamy większe ilości alkoholu. Jeśli spodziewacie się Państwo gości, warto rozważyć nabycie używanego pojemnika na odpady w kolorze zielonym. Może on zapewnić Państwu dodatkową przestrzeń na składowanie butelek po szampanie i innych napojach, które umilają czas w gronie najbliższych. Kubły w kolorze nadziei nadają się do gromadzenia w nich szkła i odpadów niesegregowanych. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość produktów dostarczanych przez Odpady.org. Każdy z naszych koszy wykonany zostały z wysokiej jakości tworzywa, które jest gwarantem jego niezawodności.
  • Używane pojemniki na odpady w pozostałych kolorach – o ich dostępność należy zapytać nasz dział obsługi klienta.
Oferta w zakresie używanych pojemników na odpady
Oferta w zakresie używanych pojemników na odpady