Wynajmij
ogrodzenie
online
obszary zastosowan waste 24 400x350 - Obszary zastosowań Waste24
2021-10-07 Łukasz Kamiński

Tworząc oprogramowanie Waste24, mieliśmy na celu zinformatyzowanie branży gospodarowania odpadami. Tymczasem w trakcie kolejnych modyfikacji okazało się, że może być ono wykorzystane także na szereg innych sposobów.

Naszemu software’owi przychodzi to w sposób naturalny, a Państwu może znacząco ułatwić pracę. Do przykładów szerszego wykorzystania Waste24 zaliczyć możemy:

Obszary zastosowań Waste24

  • Masowe wystawianie kart przekazania odpadu – każdy kto pracował w portalu BDO, wie doskonale, że wystawienie karty przekazania odpadu jest czynnością dość mozolną. Najbardziej wprawnym użytkownikom zajmuje to około 1 minuty. Wydawałoby się to niedużo, o ile trzeba wystawić jedną lub raptem kilka kart. Co innego, jeśli tego typu dokumentów trzeba przygotować kilkadziesiąt. Każdy zgodzi się z twierdzeniem, że trwa to całą wieczność, o ile nie używamy Waste24. Z pomocą naszego systemu poszczególne czynności można zautomatyzować i przekopiowywać dane z „karty na kartę”.
  • Wystawianie kart przekazania odpadu za klienta – konieczność wystawiania kart przekazania odpadu pojawia się przy bardzo wielu okazjach. Można ona dotyczyć tak klienta zewnętrznego jak i wewnętrznego. W skrajnych przypadkach tego typu czynność trzeba wykonać nawet w imieniu kilkudziesięciu osób. Waste24 pozwala zapanować nad rozproszonym strumieniem danych i wystawiać KPO i KPOK w imieniu klienta. Docenią to na pewno właściciele firm świadczących usługi consultingowe w zakresie ochrony środowiska i duże sieci handlowe.
  • Ewidencja zleceń wywozowych od wielu użytkownikówodbiór odpadów kosztuje z roku na rok coraz więcej. Warto zatem liczyć każdy grosz i wiedzieć z czego wynikają poszczególne opłaty. Z Waste24 można zapanować nad zleceniami wywozowymi, które odbywają się w strukturach firmy posiadającej wiele oddziałów. Jeśli więc Państwa jednostki rozlokowane są po całym kraju i macie do czynienia z odpadami to warto archiwizować wszystkie zlecenia w jednym miejscu. Najlepszym wyborem będzie w tym przypadku Waste24, które nie tylko wystawi za Was kartę przekazania odpadu, ale i podsumuje wszystkie odbiory.
  • Zamawianie usług komunalnych – mało kto ma czas na poszukiwanie dostawców ogrodzeń czy też np. toalet. Z Waste24 proces ten odbywa się automatycznie, gdyż wszelkie czynności odbywają się tu za pośrednictwem wcześniej stworzonych algorytmów, skanujących rynek potencjalnych dostawców. Skraca to czas potrzebny na zaopatrzenie budowy, czy innego miejsca, gdzie zaistniała potrzeba wynajmu określonego dobra.

 

Obszary zastosowań Waste24
Obszary zastosowań Waste24