Wynajmij
ogrodzenie
online
nowe pojemniki na odpady 400x350 - Nowe pojemniki na odpady
2019-02-09 Łukasz Kamiński

Już wkrótce w ofercie naszej firmy pojawią się nowe pojemniki na odpady. Począwszy od 01.03.2019 r. każdy z Was będzie mógł zaopatrzyć się w kosze, których producentem jest jeden ze światowych liderów branży. Na chwilę obecną prowadzimy sprzedaż testową.

Każdy z Państwo, kto chciałby kupić pojemnik w przedsprzedaży, proszony jest o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nowe pojemniki na odpady prezentują nienaganny wygląd i stan techniczny. Polecamy je wszystkim tym z Państwa, którzy cenią sobie jakość i estetyką. Kupując kosze na nieczystości u sprawdzonego dostawcy, zyskujecie Państwo przede wszystkim:

Nowe pojemniki na śmieci

  • Pełnowartościowy towar, spełniający wszelkie normy jakościowe – nowe pojemniki na odpady zostały wytworzone zgodnie z normą PN:EN. W związku z powyższym mogą być one wykorzystane przy zbiórce nieczystości w Państwa domu lub firmie. Śmietniki wytworzone zostały z wysokiej klasy tworzywa i są odporne na panujące warunki atmosferyczne. Ani latem, ani zimą nie trzeba się martwić o ich kondycję. Kosze na śmieci nie odkształcają się pod wpływem gorąca i nie pękają na mrozie.
  • Kolorystyka zgodna z obowiązującym stanem prawnym – nie każdy z Państwa wie, że kosze na śmieci powinny mieć odpowiednie kolory. Planując zakup nowego pojemnika na odpady, trzeba ten fakt wziąć pod uwagę. Nasze śmietniki dostępne są w kolorze: czarnym, zielonym, niebieskim, żółtym i brązowym. Osoby, które wybiorą naszą propozycję będą mogły również dopasować pojemność śmietnika do swoich potrzeb. Obecnie kupić można u nas zbiorniki 60, 120, 240, 360 i 1100 litrowe.
  • Niskie koszty dostawy – w zakupie pojemników na odpady przez Internet, najbardziej kłopotliwa bywa logistyka ich dostawy. Przeważnie za przesyłkę trzeba zapłacić spore pieniądze, przez co transakcja traci na swojej atrakcyjności. Nasze pojemniki na odpady dostarczamy poprzez firmy kurierskie, a cena dowozu nie odstrasza nawet najbardziej wymagającej klienteli. Starczy powiedzieć, że dostawa 3 pojemników PA 1100 do dowolnego miejsca kosztuje jedynie 145 PLN netto.
Nowe pojemniki na odpady
Nowe pojemniki na odpady

Zapraszamy do skorzystania z oferty na nowe pojemniki do odpadów. Niebawem  będzie ona dostępna online.  

Zobacz także: