Wynajmij
ogrodzenie
online
nowe funkcjonalosci 400x350 - Nowe funkcjonalności aplikacji „Moje Odpady”
2019-05-16 Łukasz Kamiński

Aplikacja „Moje Odpady” to multimedialny harmonogram odbioru odpadów dostępny na platformę Android oraz IOS. W tym roku przeszedł on szereg zmian oraz modyfikacji. Usprawniliśmy nie tylko nasz panel zarządzania, ale również dodaliśmy nowe funkcjonalności.

Chcemy, aby nasz produkt spełniał Państwa oczekiwania i był jeszcze bliżej potrzeb lokalnej społeczności. W związku z powyższym już niebawem otrzymacie Państwo możliwość publikowania swoich własnych informacji i współtworzenia wraz z nami społeczności „Moich Odpadów”. Zamieszczanie ogłoszeń na naszej platformie to przede wszystkim sposobność do:

Nowe funkcjonalności aplikacji „Moje Odpady” – moduł ogłoszeniowy 

  • Zmniejszenia ilości odpadów – żyjemy w czasach, które można uznać za dostatnie. Poziom życia w naszym kraju z każdym rokiem staje się coraz wyższy. Z tego właśnie względu nabywamy coraz więcej dóbr, nie tylko ze względu na zużycie ich poprzedników. Ładnie wyglądająca kanapa czy meblościanka z pewnością może znaleźć nowego nabywcę. Dzięki „Moim Odpadom” będzie to można uczynić wśród mieszkańców najbliższej okolicy. Spadnie tym samym ilość gabarytów, które musiałyby trafić do punktów utylizacji.
  • Zwiększenie zaangażowania społecznego – aplikacja „Moje Odpady” służyła dotąd za platformę komunikacji na linii: mieszkaniec – Urząd Miasta/Gminy. Chcemy poszerzyć ten krąg wzajemnych oddziaływań i wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Od teraz będziecie mogli Państwo zaoferować zbędne przedmioty online i sami poszukać tego co Was interesuje. Zapraszamy do przetestowania nowej jakości, którą tworzy nasze oprogramowanie.
  • Podniesienie atrakcyjności produktu – aplikacja „Moje Odpady” działa z powodzeniem na terenie kilku gmin w naszym kraju. Chcemy jednak zmienić ten stan rzeczy i poszerzyć jej obecność również w innych miejscach naszego kraju. Wierzymy że dodanie modułu ogłoszeniowego może wpłynąć na taki stan rzeczy. Ogłoszenia to oprócz słownika odpadowego i ciekawostek środowiskowych kolejna cecha, która wyróżnia nasz software. Zachęcamy Włodarzy Gmin do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego lub umówienia się z nami na spotkanie.
Nowe funkcjonalności aplikacji "Moje Odpady"
Nowe funkcjonalności aplikacji “Moje Odpady”

 

Harmonogram odbioru odpadów na Androida i IOS cały czas ewoluuje. Naszym celem jest stworzenie produktu idealnego, który wpasuje się w Państwa potrzeby. Zapraszamy do przesyłania Waszych sugestii i opinii na temat jego działania.