Wynajmij
ogrodzenie
online
rodzaje uzywanych pojemnikow na odpady 1 400x350 - Najpopularniejsze rodzaje używanych pojemników na odpady
2018-11-27 Łukasz Kamiński

Używane pojemniki na odpady to oferta, której celem jest zaopatrzenie w Państwa w kosze na śmieci pochodzące takich krajów jak Niemcy i Holandia. Zapewniamy Państwu możliwość nabycia wysokiej klasy zbiorników za pośrednictwem Internetu. W ciągłej sprzedaży posiadamy kubły koloru zielonego oraz czarnego. O inne barwy pojemników można zapytać, kierując do nas maila. Odpady.org dysponują używanymi pojemnikami na odpady o następujących pojemnościach:

Rodzaje używanych pojemników na odpady

  • Używane pojemniki na odpady 60 litrów – popularna „sześćdziesiątka” to kubeł na śmieci, który przyda się osobom nie posiadającym licznej rodziny. Kosz idealnie sprawdzi się dla 1 lub dorosłych osób, które wspólnie prowadzą gospodarstwo domowe. Każdy z naszych koszy wyprodukowany został z wysokiej klasy materiały i jest odporny na wielokrotne wytrząsanie będące codziennością podczas  wywozu nieczystości.
  • Używane pojemniki na odpady 120 litrów – do roku 2013 „sto dwudziestki” występowały na Państwa nieruchomościach w zdecydowanej przewadze. Najwygodniej było bowiem gromadzić śmieci, w kuble, który „nie jest ani za mały, ani za duży”.  W końcu drugiej dekady XXI wieku ten stan rzeczy nie uległ drastycznej zmianie. Nadal wielu z Państwu zaopatruje się u nas w wyżej wymienione towary. Stan techniczny oferowanych przez nas produktów nie rodzi zastrzeżeń. Używane pojemniki na odpady komunalne będą Państwu służyć jeszcze przez długie lata.
  • Używane pojemniki na odpady 240 litrów – wiele posesji w naszym kraju posiada na swoim terenie kosze o wyżej wymienionej pojemności. „240” to obok „360” największe z używanych pojemników na odpady, które są wyposażone w dwa kółka. Wszystkie pozostałe zbiorniki mają już znacznie większą kubaturę i stosuje się je raczej w zabudowie wielorodzinnej. Każdy z naszych koszy na śmieci jest przed wysyłką myty i dezynfekowany. Kubły są także odpowiednio zabezpieczone, tak aby przetrwać trudy transportu do miejsca docelowego.
Najpopularniejsze rodzaje używanych pojemników na odpady
Najpopularniejsze rodzaje używanych pojemników na odpady

Zapraszamy do podjęcia decyzji o zakupie używanych pojemników na odpady.  Taki wybór to nie tylko oszczędność pieniędzy oraz czasu, ale także wyraz troski o naszą planetę i sposobność do kształtowania postaw proekologicznych.