Wynajmij
ogrodzenie
online
maseczka wielorazowa sklep online 400x350 - Maseczki antywirusowe wielorazowe na twarz
2020-03-02 Łukasz Kamiński

Maseczki antywirusowe wielorazowe na twarz to nasza nowa oferta, która wiąże się ze wzmożonym zapotrzebowaniem na tego typu produkty. W obecnej sytuacji są one jedną z metod zabezpieczenia się przed zgubnym wpływem wirusów. Nasze maski można kupić bez wychodzenia z domu, realizując zakupy online.

Sklep Internetowy obsługuje klientów z całego kraju, a średni czas realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przeprowadzania transakcji hurtowych i detalicznych. Maski na nos i twarz posiadają szereg cech, które predysponują je do używania przez osoby zagrożone zgubnym wpływem wirusów. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

Maseczki antywirusowe wielorazowe na twarz

  • Odpowiedni rodzaj tkaninymaski antywirusowe wielorazowe na twarz wykonane zostały z tkaniny typu Medical. Dzięki powyższemu można je prać w temperaturze 95 stopni Celsjusza i używać wielokrotnie. Tego typu zaleta powoduje, że nasze maseczki można używać wielokrotnie, zachowując ich walory użytkowe. Produkt, który sprzedajemy przez Internet składa się z 65 % poliestru, 35 % bawełny.
  • Opakowanie zbiorcze – sprzedawane są w zestawach po 10 sztuk. Taki stan rzeczy sprawia, że mając zapotrzebowanie na kilka sztuk za przesyłkę płaci się jedynie raz. W chwili obecnej wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco, co sprawia że czas oczekiwania na towar nie powinien przekroczyć 5 dni.
  • Szybkie płatności Internetowe – za maski na twarz i nos można zapłacić z wykorzystaniem możliwości jakie dają Przelewy 24. Proces zakupu produktów nie powinien przekroczyć 2 minut. W alternatywie do płatności online dajemy Państwu sposobność do uiszczenia opłaty przelewem tradycyjnym.
  • Troska o środowisko – jak wspomnieliśmy wcześniej maseczki antywirusowe wielorazowe na twarz można używać kilkukrotnie. Po jednym założeniu nie staną się one odpadem, które zanieczyści naszą najbliższą okolice. Nasze maski są towarem, który dostarcza polski producent i zostały wykonane w trosce o dobro środowiska.

 

Maseczki antywirusowe wielorazowe na twarz
Maseczki antywirusowe wielorazowe na twarz

 

Zachęcamy do zakupu maseczek antywirusowych na twarz jako elementu wyposażenia, który może pomóc nam uniknięciu potencjalnych zagrożeń. Link do produktu znajduje się tutaj.