Wynajmij
ogrodzenie
online
lokalizacja kontenera 400x350 - Lokalizacja kontenera z Waste24
2021-12-14 Łukasz Kamiński

Aktualna lokalizacja kontenera na odpady to temat, który jest istotny dla wszystkich firm, które zajmują się ich wynajmem.

Nie ma w tym nic dziwnego, skoro w dużej mierze od bieżącej dostępności zbiorników na śmieci zależy poziom obsługi klienta. Im płynniej rotujemy zasobami, tym więcej usług jest w stanie zrealizować nasza przedsiębiorstwo. Więcej zleceń to większe pieniądze w kasie przedsiębiorstwa i sposobność do lepszego postrzegania firmy w oczach odbiorców. Przy dużej ilości tematów nie zawsze jednak możemy mieć nad wszystkim panowanie . Bez odpowiedniego oprogramowania jest w zasadzie niemożliwe. Na szczęście z pomocą może przyjść Waste24, który oprócz funkcji czysto administracyjnych potrafi także:

Lokalizacja kontenera z Waste24

  • Podać aktualne umiejscowienie kontenerówlokalizacja kontenera przeznaczonego na odpady ulega ciągłym zmianom i dlatego ważne jest, aby wiedzieć gdzie znajduje się danej chwili. Pozwoli to nie tylko ustrzec się przed jego kradzieżą, ale i nieautoryzowanymi kursami. Waste24 posiada możliwość sprawdzenia kto i kiedy wynajmował kontener, a także gdzie znajduje się on w danej chwili
  • Sprawdzić dostępność kontenerów na odpadylokalizacja kontenera na odpady jest ważna także z punktu widzenia jego dostępności. Nieraz przecież może się zdarzyć, że przez omyłkę zostanie sprzedana usługa, której nie można wykonać z uwagi na zajętość zbiorników. Waste24 pozwala dowiedzieć się kiedy mija okres dzierżawy kontenera i będzie można go podstawić do danego zleceniodawcy.
  • Prześledzić poziom zagęszczenia kontenerów – w logistyce, która opiera się o obsługę wielu punktów położonych w niedalekim sąsiedztwie istotną rolę odgrywa poziom ich zagęszczenia. Rozpoznanie go we właściwym momencie pozwala na optymalne rozłożenie obciążenia kierowców, a także zaplanowanie najbliższych miejsc wysypu odpadów. Raz oddelegowany pracownik będzie mógł wówczas obsłużyć kilka punktów po tak zwanej „drodze”.
  • Zaplanować powiększenie stanu magazynowegoanaliza lokalizacji kontenera pozwala także na śledzie aktualnego wolumenu sprzedaży. Tego typu sposobność jest nieodzowną częścią skutecznego planowanie zakupów i zwiększania siły oddziaływania na rynek. Decyzja o zamówieniu nowych zbiorników lub kupnie samochodu jest wówczas poparta danymi, które prezentują aktualną kondycję przedsiębiorstwa.

 

Lokalizacja kontenera na odpady
Lokalizacja kontenera na odpady