Wynajmij
ogrodzenie
online
harmonogram android ios 400x350 - Kolejne wdrożenia aplikacji „Moje Odpady”
2019-04-10 Łukasz Kamiński

Aplikacja „Moje Odpady”, będąca jednym z  produktów naszej firmy coraz intensywniej gości w smartfonach mieszkańców polskich miast oraz gmin. W 2019 roku doczekaliśmy się kolejnych wdrożeń w takich Gminach jak Żukowo oraz Łochów. Tym samym dostęp do naszego produktu posiada już ponad 60 000 Polaków.

Zachęcamy do wypróbowania naszego software’u oraz kontaktu z nami, celem jego wdrożenia. Mobilny harmonogram odbioru odpadów poprawia jakość gospodarowania nieczystościami. Na chwilę obecną jest to jeden z najlepszych tego typu produktów w kraju. Do jego najważniejszych cech zaliczyć możemy:

Zalety harmonogramu odbioru odpadów na Androida i IOS

  • Niskie koszty korzystania z systemu – aplikacja „Moje Odpady” nie jest bardzo kosztowna. Za niewielką opłatą abonamentową Państwa mieszkańcy mogą uzyskać możliwość sprawdzenia aktualnych terminów wywozu. W skali Gminy koszty te oscylują wokół 1 grosza na osobę miesięcznie. To naprawdę niewiele w stosunku do wkładu jaki wnosi nasze oprogramowanie w system zbiórki odpadów.
  • Wsparcie na każdym z etapów pracy z oprogramowaniem – nasz zespół nie tylko wprowadzi do kupionego przez Państwa software’u aktualny terminarz wywózki, ale również dokona wszelkich zmian w jego funkcjonowaniu. Państwa Gminy może zakupić u nas rozwiązanie uniwersalne lub dostosować aplikację do swoich potrzeb. „Moje Odpady” działają na smartfonach wyposażonych w system Android oraz IOS. O poziomie naszego oprogramowania świadczą jego oceny. W tej chwili „Moje Opady” to najwyżej oceniona produkt w swoim segmencie w Polsce.
  • Brak kłopotów z odbiorem odpadów – o aplikacji „Moje Odpady” można pisać w nieskończoność. Opis produktu można jednak streścić w jednym zdaniu. Nasz produkt eliminuje problemy, z którymi macie Państwo do czynienia w trakcie wszelkich pracach wywozowych. Apka nie tylko wysyła powiadomienia o konieczności wystawienia kubłów, ale również ułatwia sortowanie śmieci. Z naszym oprogramowaniem wzrosną Państwa poziomy recyklingu, a mieszkańcy zyskają dodatkowe źródło wiedzy o ekologii. Software umożliwia nie tylko „suche” przekazywanie informacji, ale również interakcję na linii: mieszkaniec – urząd. W razie potrzeby można za jego pomocą przekazać skargę na brak wywozu odpadów czy zgłoszenie o uszkodzeniu pojemników.
Poznaj terminarz przyjazdu śmieciarek
Poznaj terminarz przyjazdu śmieciarek

Galeria: